маминаБубочка• 10 августа 2025
До сліз бісить мати…
Я так, просто про наболіле. Мало того, що прокацапська, так ще й постійно все знецінює: роботу престижну отримала до війни на головному телеканалі- «ну хоч така робота», квартиру з чоловіком купили, пахали на трьох роботах, вистачило на 94 квадрати під Києвом, так «ну не в Києві, канєшна, в селі…», разом з чоловіком 17 років, то все одно не так, «чоловік у тебе непутьовий, здай його в ТЦК», нещодавно була у психіатра, знайшли певний психіатричний діагноз, який був ще з дитинства, але ніхто на це не звертав уваги, кажу їй, вона «не вигадуй, немає у тебе нічого». Бісить, курва! Ковідом хворіла, ледь не вмерла, з пневмонією, міокардитом і ревматизмом - вона тільки сміялася, що симулюю ніби то. Як не пришлю фото, то я товста, то брови в мене не такі, то колір волосся не такий, то одягнена не так, то ще щось. Неможливо з нею взагалі спілкуватися! І так спілкуюсь по-мінімуму, розказати взагалі нічого не можливо. Живемо дуже далеко одна від одної. Не бачились 7 років. І якщо чесно, то не хочеться.
Нехай щастить• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ви теж так робите? Зі свого досвіду поради?
автор, вы застряли в инфантилизме.
Вы уже давно совершеннолетняя? так зачем ищете одобрения у того, кто его вам никогда не давал?
вы мать не измените, так измените свое отношение к вещам. Повзрослейте. станет легче жить
Витворунка• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
Хрустальный шарик. Я же экстрасенс с главного телеканала страны.
Ответ длямаминаБубочка
Я описала пʼять ситуацій, доволі яскравих, щоб ними поділитися з рідною людиною. Ви прям взагалі нічим з мамою не ділитеся? Може і про народження ваших дітей вона дізналась, уже коли вони в школу пішли, і то - від сусідки?
Автор, тут купа нарцисів і деструктивних людей, які вас тут так само знецінять
Як і ваша мамашка нарцисіха
У людей атрофована емпатія
Як і ваша мамашка нарцисіха
У людей атрофована емпатія
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Шоб порвати з батьками треба дуже сильно натерпітись. Це даже не розлучення з чоловіком. Зря ви так. Це серйозний незворотній розрив
Дякую за розуміння. Взагалі не розумію, чому налетіло оце зміїне кодло. Хіба тема того варта, щоб так агресувати?
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
я десь радила змінити номер телефону та виїхати з країни? цілком нормально зробити висновки та змініти керунек спілкування. але ніхто за авторку цього не зробить.
Раз одела не бу• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Не обов´язково рвати з матір´ю, достатньо не вивалювати їй все своє життя. Тим більше, вона живе далеко, про все дізнається тільки від автора. То ж це її вибір оте все.
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Як і ваша мамашка нарцисіха
У людей атрофована емпатія
Як і ваша мамашка нарцисіха
У людей атрофована емпатія
Чесно кажучи, я в шоці. І вони ж ходять по вулицях, по магазинах, вони теж чиїсь родички, мами… брррр
Звожу з розуму• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Мама больна на голову, все, она хуже ребенка, чем с ней делиться, зачем?
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Купила квартиру, ковід в лікарні - це все життя? Цікаааво….
Ответ дляХикориДикори
З нарцисом це бесполєзно. Люба тема перейде на знецінення і образи. Я таке спостерігала на прикладі своєї баби нарцисіхи. Мій дядько просто перестав з нею спілкуватись і нарешті живе своє щасливе життя
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляВитворунка
Ви сама російськомовна пані, сумніваюсь, що ви не дивились Інтер і вважали його пропагандистським до 2014 року.
Ответ дляРаз одела не бу
А нашо ті родичі якшо з ними не радитися? І не ділитись? Про погоду говорити і котиків?
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
типова реакція людини, зо звикла вивалювати свої проблеми на інших: якщо думаєте не так, як я, якщо мене не підтримуєте, ви всі лайно. а ви ж чиїсь мами і т .і’.
Невдала спроба скинути з себе на сторонніх. Звісно, можете робити й так.Ніхто вас під антнімом не відлупцює. Але це ніяк не вирішить ващої проблеми.
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Це ж ви робите, а не я.
Гидроусилитель руля• 10 августа 2025
Тролі, тролі, тролі...
Недільні, звичайні, тупі, примітивні тролі. Сьогодні тема: батьки.
Он, наступна тема про батька)
Розходимося
Он, наступна тема про батька)
Розходимося
Ответ дляХикориДикори
Ви якісь дивні. Мама я купила квартиру - нормальна тема для розмови. Шо не так?
У вас самої мама як реагує на такі теми?
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Повний форум таких «мам». Зрозуміло. Але те, що ви створюєте ілюзію, що вас так багато, ще не означає, що це норма суспільства. Співчуваю вашим дітям. Виростуть моральними каліками.
Раз одела не бу• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Що поганого у погоді і котиках? Це безпечні теми, які не зачеплять автора і залишиться яке не яке спілкування. Якщо тільки автор не прогноз погоди веде на Інтері)
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Це ж ви робите, а не я.
Удалено администрацией...
Автор, якшо вам кажется, то вам не кажется
Моя мама всю жизнь обіжалась, шо її матір менше любила ніж брата і менше уваги приділяла.
Я їй розложила по полкам шо баба махровий нарцис і та любов зробила з мого дядька побутового і психологічного інваліда, два розлучення, неможливість побудувати сімю. Вона не здатна любити, люди для неї тільки функції і вона все знецінить бо в душі пуста і мертва
Багатьом людям важко признати шо їхні матері пусті і мертві всередині.
Раз одела не бу• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
А накуя таке бездушне формальне спілкування взагалі?
А накуя чекати від людини певних реакцій, не отримувати і продовжувати спілкуватись, чекати і дратуватись? Де логіка?
Стріляний птах• 10 августа 2025
Ответ дляЗлива інформації
Ой, моя мама такая же, только хоть из кацапии, проукраинская. Я ей прислала фото со со свадьбы, сказала вот это ты жирная стала. Это при том что я 60 кг при росте 173. Вечно все ей не так, но у подруги дочь идеальная
Фото с чьей свадьбы?
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Дякую за підтримку. Так, у мене є молодша сестра. І вона хороша і достатня, на відміну від мене. Хоча кинула інститут і в свої 27 тричі розлучена. Я, коли отримую від мами таку відсіч, на певний час перестаю щось говорити, але через деякий час при певних обставинах іноді хочеться отримати від неї емпатію. Але - ні(
маминаБубочка
• 10 августа 2025
Ответ дляЗлива інформації
Співчуваю вам, теж таке чула від мами. Це дуже образливо. Вона ж не знає, з яких причин ми маємо ту чи іншу вагу(