маминаБубочка• 10 августа 2025

До сліз бісить мати…

Я так, просто про наболіле. Мало того, що прокацапська, так ще й постійно все знецінює: роботу престижну отримала до війни на головному телеканалі- «ну хоч така робота», квартиру з чоловіком купили, пахали на трьох роботах, вистачило на 94 квадрати під Києвом, так «ну не в Києві, канєшна, в селі…», разом з чоловіком 17 років, то все одно не так, «чоловік у тебе непутьовий, здай його в ТЦК», нещодавно була у психіатра, знайшли певний психіатричний діагноз, який був ще з дитинства, але ніхто на це не звертав уваги, кажу їй, вона «не вигадуй, немає у тебе нічого». Бісить, курва! Ковідом хворіла, ледь не вмерла, з пневмонією, міокардитом і ревматизмом - вона тільки сміялася, що симулюю ніби то. Як не пришлю фото, то я товста, то брови в мене не такі, то колір волосся не такий, то одягнена не так, то ще щось. Неможливо з нею взагалі спілкуватися! І так спілкуюсь по-мінімуму, розказати взагалі нічого не можливо. Живемо дуже далеко одна від одної. Не бачились 7 років. І якщо чесно, то не хочеться.
Гидроусилитель руля• 10 августа 2025
А який телеканал нині головний?

ХикориДикори• 10 августа 2025
ну і чого ти ниєш? сама до неї лізеш, за кожним разом отримієш те саме і лізеш ще раз. хто тобі лікар?
Витворунка• 10 августа 2025
Может, попробуете уже пуповину перерезать?
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
А який телеканал нині головний?
Не нині, а до війни.
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
А що, шукати в мами щось, окрім знецінення - неприродньо? І, до речі, я вам не «тикала», будь ласка, спілкуйтесь ввічливо.
Королева краси• 10 августа 2025
Дочитала только до ’ прокацапська’, фу на вас...
Гидроусилитель руля• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Не нині, а до війни.
Гаразд.
А який телеканал до війни був головним?
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
неприроднь поводитись як в анекдоті:’ Їжак ридав, страдав, але ліз на кактус’.
Це вже про кукуху, а не про мати
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Гаразд.
А який телеканал до війни був головним?
Інтер. Це суттєво змінює ситуацію? Чи і ви хочете оцінити, щоб перевірити, чи права мама у знеціненні?

Раз одела не бу• 10 августа 2025
Ну і хто вам винен? Ви без її думки не можете жити? Нащо оті фото слати і діагнози свої обговорювати? Ви не пройшли сепарацію?
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
стара є яка є. ви людина доросла повинні навчитися аналізувати, робити висновки та поводитися згідно цього. але ви випхали сміття родинне в публічний простір і надалі впевнені, що проблеиа в ній, а не в вас
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Це вже про кукуху, а не про мати
Я описала пʼять ситуацій, доволі яскравих, щоб ними поділитися з рідною людиною. Ви прям взагалі нічим з мамою не ділитеся? Може і про народження ваших дітей вона дізналась, уже коли вони в школу пішли, і то - від сусідки?
Злива інформації• 10 августа 2025
Ой, моя мама такая же, только хоть из кацапии, проукраинская. Я ей прислала фото со со свадьбы, сказала вот это ты жирная стала. Это при том что я 60 кг при росте 173. Вечно все ей не так, но у подруги дочь идеальная
Гидроусилитель руля• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Не вигадуйте того, що я ще не писала.
Лікуйтеся.
Не мама і не форум винен у вашому особистому сприйнятті.
P.S. мама, бач, прокацапська, а у самої канал інтер (!!!) головний!
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Випхала? У вас все добре? Чи ви не розумієте, що форум існує для створення різних тем, і таких у тому числі.
60 метрів сметани• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Вы ее уже достали
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Вона не стара. Ще навіть не пенсіонерка.
Кондуктор маршрутки• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну зеркальщики бы ее

Она вам гадость типа некрасивая, а вы ей, ну да, в тебя, мамаша, уродилась.

И так все материны недостатки ))

Но проще просто не общаться )
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
ознака низькогт інтелекту перехід на особовості з незнайомою людиною, коли бракне аргументів по суті.
Я роблю саме так, як напиала і порадила вам: аналізую, роблю висновки, поводжусь адекватно ситуації.

автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ для60 метрів сметани
Вы ее уже достали
Може це вас тут всі дістали? Не ліпіть горбатого до стінки. Чим, цікаво, я її дістала? Тим що розказала, як купили квартиру? Чи машину? Чи як отримала роботу? Ох, яка паскудна донька, дістає, хвалиться, щоб мама пораділа за неї! Ух!
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
Королева краси• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Дело не в Интере и не в вашей маме. У вас больноватая психика и куча комплексов. Не пытайтесь в своих проблемах и отсутствующей самооценке обвинить кого-то другого.
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
Элька-Карамелька• 10 августа 2025
а чего вы ей отчивыетесь о каждом пуке? с ДР поздравили на Пасху открытку прислали и свободны
60 метрів сметани• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
А вы не можете не отчитаться?тихо с мужем обмыть квартиру в ресторане вдвоем ,а не разослать эту ценную информацию всем контактам
lilul990• 10 августа 2025
Нарцисіха вона
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ для60 метрів сметани
Ви теж так робите? Зі свого досвіду поради?
Витворунка• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
автор маминаБубочка • 10 августа 2025
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
ХикориДикори• 10 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
я без окулярів, так що вибачайте. буває. але то ніяк не змініть суті. авторко, маєте проблеми. мусите щось з цим зробити, бо зариєтесь.