интайм_не_предлагать• 10 августа 2025
Чоловік ображається на мене. Що я не так сказала?
Лежимо, говоримо, зайшла тема про смерть. Ми зустрічаємось, не одружені, сказала ʼчоловікʼ в плані статі.
І що буде, якщо когось із нас не стане
Я йому сказала, що довго буду сама бо дуже сильно його кохаю і мені буде погано.
Він сказав що ніколи нікого не полюбить більше за мене, і буде дуже горювати.
Я відповіла ʼот що ти брешеш. Ще моє тіло не охолоне, як ти вже на іншій пригатимеш. Ну або вона на тобіʼ.
Він образився. Я сказала свою думку. Що не так?
І що буде, якщо когось із нас не стане
Поддакиваю иногДА• 10 августа 2025
Вы уже на предсмертном одре оба или как? Зачем вообще говорить на эту тему если оба здоровы и ни на что не жалуются?
побольшомусекретику• 10 августа 2025
Ви не свою думку сказали,а щоб почути у відповідь,ні,ні кохана,я люблю тебе більше!
А чоловік говорив з Вами серйозно,судячи з усього.
В взагалі, чого ви про це балакали?
Там все розмивчато• 10 августа 2025
Действительно, какая-то обижулька мамина.
Я бы на его месте не обижалась, а паковала чемоданы.
Даю справку• 10 августа 2025
Ответ дляsvetolino
Перед тим як відкрити рота і щось сказати треба добре подумати. Нащо я ще кажу.
Нема там чим думати.