Бабуся мороз• 10 августа в 18:35

Вам нравится внешность Макса Барских?

Что можете сказать о его внешности?
Londa___• 10 августа в 18:36
Подросткам его внешность обычно нравится 🙈
Пукимончиг• 10 августа в 18:36
Коля, як Коля. А що?
Нагайна• 10 августа в 18:37
Так, доволі приємна зовнішність. Мені подобається
Нагайна• 10 августа в 18:37
Ответ дляLonda___
Виходить що я дівчина-підліток 45 років 😆
КаваЗМолоком• 10 августа в 18:38
Сладенький-мармеладенький
Невидимка Майя• 10 августа в 18:38
Кто это и почему ’это’ должно нравиться? Вам бы не создавать себе кумиров- проще жить..
Білий Лосик• 10 августа в 18:39
А він бі чи гетеро?
автор Бабуся мороз • 10 августа в 18:39
Ответ дляБілий Лосик
А він бі чи гетеро?
Гей
Londa___• 10 августа в 18:40
Ответ дляНагайна
Молода душею :)

А пісні його також подобаються? На концерті живому колись були?)
Білий Лосик• 10 августа в 18:40
Ответ дляБабуся мороз
Гей
Рілі? Тоді чим він може подобатись жінкам?
автор Бабуся мороз • 10 августа в 18:41
Ответ дляБілий Лосик
Обычно женщинам нравятся геи
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 августа в 18:43
не ест, но употребляет. такое впечатление
Білий Лосик• 10 августа в 18:43
Ответ дляБабуся мороз
Обычно женщинам нравятся геи
Як друзі? Мені в цілому не подобаються геї. Але я і не маю в друзях таких
Нагайна• 10 августа в 18:45
Ответ дляLonda___
Молода душею :)

Пісні так, деякі подобаються, але не настільки щоб йти на концерт. Я взагалі не концертна людина, я та що любить слухати та підспівувати за кермом
Нагайна• 10 августа в 18:46
Ответ дляБабуся мороз
Обычно женщинам нравятся геи
Та ну ні! В мене 3 знайомих геїв і вони всі з неприємною зовнішністю і доречі всі між собою чимось схожі
автор Бабуся мороз • 10 августа в 18:47
Ответ дляНагайна
Чем?
Нагайна• 10 августа в 18:48
Ответ дляБілий Лосик
Я людина він (гей) може бути гарний. Але ми ж зараз зовнішність обговорюємо
Крию матом страшно• 10 августа в 18:49
ні, не подобається такий типаж, але це кому як.
Нагайна• 10 августа в 18:51
Ответ дляБабуся мороз
Чем?
Риси обличчя. Не впевнена що можу правильно доступно описати, але вони такі як круглі і характерні губи. Я коли познайомилась з третім, наймолодшим з цих твоїх то одразу подумала що він гей саме через схожість з тими двома. В нього звичайна поведінка і в компанії не всі здогадуються про його орієнтацію, він це не афішує. Тобто поведінка в нього звичайного чоловіка
Вакцениро Вона• 10 августа в 18:59
Почему многие пишут что он гей? У него что, на лбу написано? Или если нет жены, девушки то сразу гей?
Вподобайден• 10 августа в 20:25
раньше нравился, сейчас худоба не нравится
Вподобайден• 10 августа в 20:27
Ответ дляВакцениро Вона
ну он явно проблемный)) но что именно мы не знаем)
Весотехник• 10 августа в 20:54
Да
Люблю Украину• 11 августа в 03:11
Глист, но голос нравится
Пожмаковна• 11 августа в 05:06
Мені подоба. І пісні деякі дуже заходять.

Ася Карповна• 20 августа в 04:54
8 лет назад он мне казался красивым как Бог. А сейчас он уже мне таким не кажется. Я стала видеть сколько в нем всего неправильного, какая у него недоразвитая фигура. Совместный клип с Пивоваровым дал мне понять, что красота Барского это его самоуверенность, энергетика, подача. В клипе Пивоваров действительно красивый, а этот просто очень стильный. Ему нельзя сниматься в дуэтах с мужиками, вот)