Стриптизерка• 10 августа в 21:48

Висип на лобі. 9р

Появився висип на лобі,дівчинка 9р. Почервоніння нема,не білі
Техпаспорт на медузу• 10 августа в 21:56
Ваша дівчинка перетворюється у дівчину . Нічого нового і дивного . Підбирайте догляд . Пізніше буде не тільки на лобі
Фляшунька• 10 августа в 21:58
Вугрі. Чекайте скоро місячні
Чорнобаївка• 10 августа в 21:58
Так, у сина такі ж підліткові з´явилися
Чорнобаївка• 10 августа в 21:59
Я так сподівалася, що син матиме мою шкіру, а він узяв від тата..буду лікувати
НашлаПерепискуМужа• 10 августа в 22:19
А не початок вітрянки?
ТАЗератти• 10 августа в 22:25
Вітрянка починається з голови, і так, буває повторно:(
автор Стриптизерка • 10 августа в 22:33
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую. думала що ще рано ,але дівчинка, дійсно, росте і змінюється
Техпаспорт на медузу• 10 августа в 22:40
Ответ дляСтриптизерка
В сина зміни почалися приблизно з років 8 . Зміни у характері, рівне волосся почало крутитися, поодинокі висипання на лобі . До 12 років сипало все обличчя
Тень льва• 10 августа в 23:25
Как по мне, это ветрянка.
Физрукая• 11 августа в 00:30
Схоже на вітрянку. Подивіться в волосяній частині голови, якщо і там, то точно вітрянка
Гореотума• 11 августа в 00:37
У моєї доні такий висип з 8-ми років (зараз їй 9). Були у лікарів: дерматолог, гінеколог, ендокринолог. Здавали купу аналізів. Одним словом, всі лікарі одноголосно сказали, що дівчинка просто росте швидше, ніж потрібно (типу не на 8-9 років, а на 11), тому в будь-який момент можуть і місячні вже бути. Якось так....
Lacrimo• 11 августа в 01:20
На вітрянкові не схожі. Вітрянкові червонуваті і розсипаються по тілу далеко один від одного, а ці рядом , це майбутні вугрі. А по вигляду більш схожі на закриті комедони.