Дюагональ• 11 августа 2025
Продовжіть фразу: я ніколи не...
Або в мене ніколи..
Або я ніколи...
Те, що для інших буде дивним і рідким.
Наприклад у моєї покійної бабусі ніколи в житті не боліла голова, вона мені завжди казала , що вона навіть не розуміє як це (щаслива людина).
А моя кума ніколи в житті не робила уколів у сідницю, теж не знає як це (дивно, правда?)
Тож, ділимось
Можете про інших людей написати
Або я ніколи...
Те, що для інших буде дивним і рідким.
Тож, ділимось
Можете про інших людей написати
МаксХмара• 11 августа 2025
Ответ для...аяприкольная
У меня никогда не было и уже никогда не будет зубов мудрости. 51 год.
А у меня три вылезло а четвёртого не будет наверное.в пиисят годиков
Атятя_тётя• 11 августа 2025
Моя мама ніколи не їла піцу, МакДональдс, суші, бургери та картоплю фрі.
Це я нещодавно дізналася, вирішила зробити тематичну вечірку, коли вона приїде.
МаксХмара• 11 августа 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Значит всё впереди
Вакцениро Вона• 11 августа 2025
Ответ дляНаездница
Никогда не ела чёрную икру . Мне 36.
Никогда не изменяла мужу . 17 лет в браке
Никогда не завидовала .
Никогда не перестану ненавидеть русских нелюдей.
Никогда не поеду в паромный тур .
Никогда не завидовала .
Никогда не поеду в паромный тур .
те ж саме, окрім першого пункту
ще ніколи не вживала наркотичних речовин, жодних, трави теж не палила, терпіть не можу залежності.
Без образів• 11 августа 2025
Ніколи не нарощувала нігті,не робила гель-лак
Ні разу не була на олл інклюзіві.
Не дивилась серіал ’Свати*
Ні разу не була на олл інклюзіві.
Не дивилась серіал ’Свати*
Моська-слон• 11 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
У моєї дочки в 5 классі багато дітей, що ні разу не були у стоматолога. Кажуть, що в них немає карієсу.
У моего папы не было ни одного зуба с кариесом до 43 лет. В 43 впервые заболел зуб, он так боялся бормашины, что попросил его сразу удалить.
Дюагональ
• 11 августа 2025
Моїй мамі 70 років і жодного сивого волосся,всі її , темно-коричневі
Аноним_1857• 11 августа 2025
Никогда ничего не курила, даже не пробовала, как-то никогда это не интересовало
Никогда не была на свадьбе
Квітка Миру• 11 августа 2025
Я никогда не смотрю ужастики
Не делала гель лак
Не варю борщ
Никогда не разбиралась в платежках за коммуналку, показаниях счетчиков
Никогда не смотрела сериалы. Хотя не, не считается: кусочками смотрела Секс в большом городе и Великолепный век
У меня никогда не было трудовой книжки. Но это не весело 🤷
Не делала гель лак
Не варю борщ
люблю_тортики• 11 августа 2025
Ответ дляПопразендовна
Я ніколи не робила манікюр у салоні, лише сама. У мене така фобія.
У мене немає фобії, але я не розумію, навіщо робити манікюр у салоні, якщо я сама чудово обрізаю нігті так, як мені подобається.
Тому теж не робила ще у салоні.
люблю_тортики• 11 августа 2025
Ответ дляДюагональ
Сестра мого чоловіка теж не робить мейк, у неї взагалі теж нічого немає. Але раніше вона іноді робила, в юності, на дискотеку, чиєсь весілля. Років 20 не робить нічого, тільки щипає брови. Вважаю це лінню
Це не лінь, вона і так гарна.
Насправді якщо вії і брови темні, то навіщо декоративка?
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа 2025
Ответ дляДюагональ
Або економія коштів
Точная копия плова• 11 августа 2025
Я ніколи не була на масажі і в лазні.
Ніколи не була в Одесі.
Я ніколи не їздила в дитячий табір в дитинстві.
Ніколи не була в Одесі.
Ангелок з ріжками• 11 августа 2025
Скільки років кумі?
Принаймні, у дитинстві, їй мали робити уколи.
дамаБезСобачки• 11 августа 2025
Ответ дляМальдивирую
Я никогда не думала, что со своей боязнью врачей, я сделаю себе три прививки от ковида, причём, очень активно буду искать вакцины)))
И что, помогли? Не было побочек?
дамаБезСобачки• 11 августа 2025
Ответ дляНа границе
Да
Вы точно не в Одессе) Здесь такой климат и песок на улицах. Знаю одну девушку, говорит в Донецке были идеальные пятки, а в Одессе педикюр приходится делать каждые 2 недели, а то и каждую неделю ей
Малая еще та• 11 августа 2025
В мене ніколи не було зустрічань та інтимних стосунків із українським чоловіком.
Тушьмушьнюшь• 11 августа 2025
Даже в этой теме обосрали, тех кто не бля*овал, не пил, не красил волосы и т.д. Всё чаще и чаще пропадает желание заходить вообще на советчицу. Так что про себя пожалуй писать не буду, извините автор, передумала)
Херсон це Україна• 11 августа 2025
Ответ дляВакцениро Вона
не знаю поспівчувати чи порадіти за вас...
Я сама не знаю)))
Кружите меня,кружите• 11 августа 2025
Никогда не меняла свой номер мобильного. Вот сколько там - л больше 20 лет уже мой номер со мной)