Слобожаночка• Изменено 11 августа в 09:25
Якщо оператор довго не підтверджує тур. Чи можна відмінити заявку?
Втрачаю час
Хочу сама забронювати на буккінгу апарти, чи готель з моментальним бронюванням
Але я турагенту переслала грн, якоби без них Оператор не розглядає так як я дивлюсь тур на найближчий час
Там йшлось мова про штрафи тільки я не зрозуміла за що штраф чи якщо оператор розгляне а я не поїду то штраф
А якщо він довго дуже розглядає то який може бути штраф?
СамавиховуюКота• 11 августа в 09:30
А вы уже писали тут как-то. До сих пор вам ничего не подтвердили?
А что говорят?
Слобожаночка
• 11 августа в 09:31
Ответ дляСамавиховуюКота
А что говорят?
Та вже тиждень чекаю(
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа в 09:32
Ответ дляСлобожаночка
Та вже тиждень чекаю(
Это долго😳, обращайтесь к проверенным. А раньше где вы покупали туры?
Капуста Маша• 11 августа в 09:38
Звоните тураегенту и не слазьте с нее, пока не получите назад деньги. Договор с ней есть?
ЗновЗдоров• 11 августа в 09:43
В прошлой теме вы писали, что ничего не оплачивали. Теперь уже оплатили? Всю сумму или какой-то процент?
Странно все, от вашего ’ничего не плачу наперед’ до поведения турагента. Вы точно у турагенту обратились? Или нашли в интернете непонятно кого?
Капуста Маша• 11 августа в 09:45
Ответ дляЗновЗдоров
В прошлой тебе было про оплату 150 тыс и ожидание подтверждения в три дня.
Разгуляшка• 11 августа в 09:45
Схоже на якесь кидалово. Це однозначно дуже довго.
Що за оператор? Які хоч по ньому відгуки і чи цікавились ви завчасно?
Коли вносили передоплату, ви мали підписувати договір з фіксацією суми передоплати. Згідно договору, які умови повернення передоплати?
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа в 09:52
Автор, звоните турагенту, если неделю нет ответа, требуйте деньги назад, скажите, что пишите заявление в полицию о мошенничестве. Какой банк у вас и у турагента? Пишите заявления туда о мошенничестве тоже, с входящим номером вашего заявления в полицию. Чем больше шума, тем быстрее будет реакция турагента
СамавиховуюКота• 11 августа в 09:54
Ответ дляСлобожаночка
Та вже тиждень чекаю(
Автор, что они говорят? Но, чтобы не говорили, я бы ехала к ним в офис и забирала бы деньги. Надо внимательно прочитать договор, но если не будут отдавать- грозите полицией. Заявление написать- полчаса дела.
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа в 09:58
Автор, даже если у вас нет договора, прикладывайте копии квитанций о перечислении и пишите заявление в полицию или киберполицию
Слобожаночка
• 11 августа в 10:31
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Сказав що сьогодні вирішать все
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа в 10:32
Ответ дляСлобожаночка
Сказав що сьогодні вирішать все
Подтвердят тур или вернут деньги?
Слобожаночка
• 11 августа в 10:35
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Подтвердят тур или вернут деньги?
Так
ЖаннаНеАгузарова• 11 августа в 10:36
Ответ дляСлобожаночка
Так
Могут предложить другой тур, чтобы не возвращать деньги
Слобожаночка
• 11 августа в 11:29
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так, але ж теж треба чекати підтвердження від готелю нового. А мені вже треба їхати в середу
Чай не пью, только кофе• 11 августа в 12:04
Ответ дляСлобожаночка
Та вже тиждень чекаю(
Звоните турагенту, это не работа , а издевательство, у вас есть номер заявки, позвоните сами туроператору
Чай не пью, только кофе• 11 августа в 12:06
Ответ дляСлобожаночка
Урод ваш турагент
Слобожаночка
• 11 августа в 13:17
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Урод ваш турагент
Він сказав що оператор чекає відповідь готелю. Якщо готель напише що зайнято все то запропонують інший варіант. А що потім інший варіант Знову чекати підтвердження готелю?
Чому не можна відразу забрати гроші і подивитись інші варіанти напряму з Букінгом?
Разгуляшка• 11 августа в 14:17
Ответ дляСлобожаночка
Автор, що у вас за турагент? пишіть назву.
Що прописано в умовах договору з приводу передоплати та непідтверджених турів? Чи підписували ви договір взагалі? Оплата безготівкова була, квитанцію про списання ви маєте? Ви нічого не відповідаєте з приводу важливих питань.
Зазвичай туроператори працюють з готелями, які взагалі мають миттєве підтвердження бронювання. А якщо не миттєве, то норма очікування - 1 доба, максимум до 3х діб. Ніколи на практиці не чула про довший час очікування підтвердження, хоча мала багато досвіду. Тому і дивна ця ситуація...
На майбутнє (якщо ще будете купувати через оператора) ви одразу кажіть, що розглядаєте готелі лише з миттєвим підтвердженням бронювання і інші вам не пропонувати.
Буває не рідко, що підтвердження немає і тоді тураегнт намагається запропонувати інший готель (як правило гірший, або дорожчий з доплатою), але не повертати гроші. Та в любому випадку про це відомо раніше, а не через тиждень морозу.
У вашій ситуацій потрібно вже спілкуватись більш ультимативно з ними. Як вище порадили, - вимагати повернення коштів і поперджати щодо вашого наміру звертатись в поліцію якщо ситуація не буде вирішена сьогодні ж. І заодно скажіть, що надасте розголосу ситуації.
Слобожаночка
• 11 августа в 14:20
Ответ дляРазгуляшка
Договір не підписувала
Сьогодні ще до 17:00 почекаю
Якщо нічого не напише то почну вимагати повернення грошей
Сьогодні ще до 17:00 почекаю
Слобожаночка
• 11 августа в 14:20
Ответ дляРазгуляшка
Оплата на рахунок ФОП
Слобожаночка
• 11 августа в 14:22
Ответ дляРазгуляшка
Я сьогодні вже звернулась до іншого турагенти, вона мені накидала багато варіантів там де відразу погоджує готель
Я нормально полечу з дітьми відпочине на морі, нащо мені ці оператори від яких чекати не ясно скільки часу
Я відразу тур агенту сказала що мені потрібно обов’язково кров з носа поїхати на море, щоб він мені запропонував варіанти, а він такий варіант запропонував що довго чекати
Але посилається на те що були вихідні і взагалі заявка не розглядалася, але ж до того було ще 5 днів…
І каже щоб я не турбувалася що оператор зацікавлений щоб я поїхала, тому що Оператор викуповує квитки на авіа і йому треба їх кудись діти
Разгуляшка• 11 августа в 14:25
Ответ дляСлобожаночка
Договір не підписувала
Сьогодні ще до 17:00 почекаю
Тоді взагалі виглядає як якась шарага... Ви без договору внесли передоплату?
Іноді просто буває, що за умовами договору передбачений всякий треш по типу зміни ціни без попередження, додаткових витрат чи зняття відповідальності з оператора у певних питаннях. То я припускала, що у вашому випадку може договором передбачено довгий час очікування бронювання. З договором бодай маєте зафіксовані умови до яких можна апелювати, навіть якщо умови не дуже. А так... Дійсно сумнівна якась контора(
Якщо будуть далі тягнути з вирішенням питання, кажіть, що будете розцінювати їх дії як шахрайські. Навіть без договору у вас має бути квитанція з банку про списання. Головне, щоб ви не платили готівкою без квитанції, розписки і договору. Бо в такому випадку взагалі буде неможливо щось довести.
Разгуляшка• 11 августа в 14:27
В любому випадку бажаю вам гарного відпочинку, не зважаючи на ці обставини. І щоб ситуація все ж вирішилась для вас сприятливо.
Та на майбутнє зробіть висновки і краще/надійніше взагалі самостійно бронювати.
Слобожаночка
• 11 августа в 14:27
Ответ дляРазгуляшка
Я оплачувала на рахунок, Він мені сказав що так як це дуже швидкий тур тому треба оплата 100 відсотків
Але домовився на 50 відсотків
І я відразу оплатила тому що його порадив мені мій знайомий, Що він дуже відповідальна людина, можливо якби я звернулась раніше то яб так не напрягалась… а тут виїзд уже ось ось
Але домовився на 50 відсотків
Слобожаночка
• 11 августа в 14:28
Ответ дляРазгуляшка
А якщо самій бронювати так це на буккінгу чи як?
Бо Маю лише досвід із тур агентами
Слобожаночка
• 11 августа в 14:30
Ответ дляРазгуляшка
Дякую вам дуже, я вже тут реально на нервах гроші є , а поїхати не можу..
У мене єдиний період це зараз або вже через рік