Мстящий за Зайца• 11 августа 2025
И опять бедные учителя! Вы ничего не добьётесь!
На форуме они повышения зарплат просят. Серьёзно? Только массовые стачки и отказ идти на работу сделают зарплаты выше и вас зауважают и это не только учителей касается!
Мстящий за Зайца
• 11 августа 2025
И профсоюзы как во Франции нужно создавать, которые выводят людей на протесты, поэтому и живут там припеваючи, а тут как в Зимбабве. Неправильно мыслите.
Как_б_не_так• 11 августа 2025
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Злюка бобер• 11 августа 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Удалено администрацией...
Chaterbox• 11 августа 2025
А почему только учителя бедные? У нас все бюджетники бедные, кроме чинушей, и учитель не самая сложная профессия
Chaterbox• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Чому профсоюзи якось це питання не вирішують?
Та профсоюзи зараз працюють на начальство
Дівчина Гілмор• 11 августа 2025
Правильно, автор. Щоб отримати результат, треба діяти відкрито і організовано. А не никаться по форумах.
Как_б_не_так• 11 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
дадада, конечно, именно так
Вимагаю спілкування• 11 августа 2025
Недавно в Словакии учителя провели флешмоб « мы теряем качество образования». А у нас полный пи….ц в образовании, учителя как-то поднимали этот вопрос ?
Тётушка Лошадь• 11 августа 2025
Эх, а Зелька в 2019 году в своей агитации учителям зарплату 4к$ обещал😎
А шо ж такэ?
Не так сталося, як гадалося?))
А шо ж такэ?
Не так сталося, як гадалося?))
Сирожено_пирожено• 11 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Профсоюзы это была идея криминалитета. Это раз. Два. Вопрос образования в Украине, нашу власть совершенно не волнует, хоть оббастуйтесь до чёртиков.
Злюка бобер• 11 августа 2025
Ответ дляКак_б_не_так
дадада, конечно, именно так
Саме так, коли там у вас останній раз виходили і який результат? У нас минулого місяця, якщо ви не слідкуєте
мистерЛяпсус• 11 августа 2025
У вас в раше тоже так ,бастуют учителя? К чему эта тема провокация?
Сирожено_пирожено• 11 августа 2025
Ответ дляChaterbox
А зачем Вы детей в школу отдали? После работы бы за часик бодро объяснили всё.
Chaterbox• 11 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
А в кого з бюджетників сложеніша?
Та в багатьох, хто на мінімалку працює. А вчителі на репетиторстві мають не погано, пів дня роботи, два-три місяці відпустки на рік, в теплі, в чистоті. Звісно робота нервова і діти різні і складні бувають, але є багато і плюсів
Как_б_не_так• 11 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
ага, Набу ж самая серьезная наша проблема))
Chaterbox• 11 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А затем чтоб вы делали свою работу и было чем вам заняться, каждый занимается своей работой, и не понимаю к чему этот высер
Фокус-Покус• 11 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
Приєднуюся до ваших побажань
Вимагаю спілкування• 11 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А разве так не происходит ? Домой простыни задают
Оскорбляю всячески• 11 августа 2025
Це глобальна проблема всіх бюджетників і пенсіонерів в Україні. Жодної прив´язки до індексу зростання цін і жодних своєчасних прозорих і чесних індексацій. Німці бастують регулярно.
Новорічна пальма• 11 августа 2025
Ответ дляChaterbox
Не забувайте ще про батьків-неадекватів кожен другий з юридичною освітою...
Хороші вчителі - то майбутнє наших дітей. Нажаль, хороших в школах залишається все менше. У нас майже одні предпенсіонери лишилися, ціль яких не вчити дітей, а протриматися до пенсії. Це буда майбутніх поколінь((
жінка незаміжня• 11 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви не розумієте. На форумі ниють, щоб подачки від батьків випрошувати. Отак пониєш перед 1 вересня, батьки покачають головою ’які бідні наші вчителі’ і отримають конверт, а там далі день вчителя і пішло по графіку. Тільки вчителів не цікавить, ким працюють батьки, від яких конверти беруть.
А щоб проблема була вирішена, то це ж треба щось справді робити, а не на форумі тему настрочити
Ответ дляВимагаю спілкування
У нас якась частина пенсіонери яким уже пофік, лиш би не вигнали, ще одна частина ті яким аби досидіти до пенсії, не вступати в контри з начальством щоб повна ставка була і ще частина зальотна молодьож яка подивившись на це все просто йде зі школи
Chaterbox• 11 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Це вже друге питання, я вже мовчу які в нас медики лишилися, а то страшніше