Паратруперсупер• 11 августа в 14:08
Чи можна з дитячим психологом спілкуватись без дитини?
Дитина українською/російською не говорить, розуміє, але не на 100%. В країні проживання спеціалістам не довіряю взагалі, я як доросла зверталась і в результаті проходжу терапію онлайн з нашим психологом. До того ж це неймовірно дорого, ще й малодоступно за розкладом.
Дитині 9 років, підозрюю рдуг і щось типу неврозу. Всюди пишуть, що все одно невроз дитини - то працювати треба з батьками більше, а не з нею
Мрії у вирії• 11 августа в 14:13
Если вы уже ходите к психологу, то дополнительно не имеет смысла ходить. Обсуждаете вопросы родительства с текущим психологом. Ваши изменения будут отражаться на ребенке в том числе.
Ответ дляМрії у вирії
присоединяюсь к комменту #2.
это именно так, как я делала, в свое время.
работало.
Паратруперсупер
• 11 августа в 14:17
Ответ дляДівчина Гілмор
В дитини невроз через вашу неспокійну поведінку
Як мені подобається діагноз за...тьху, не аватаркою, а анонімним ніком))
Дівчина Гілмор• 11 августа в 14:19
Ответ дляПаратруперсупер
Ви самі це пишете, до чого тут я?
’Всюди пишуть, що все одно невроз дитини - то працювати треба з батьками більше, а не з нею’
Паратруперсупер
• 11 августа в 14:19
Ответ дляМрії у вирії
Мои проблемы касаются моей же убитой самооценки. Вряд ли у ребенка прям невроз потому что его мама не уверена в себе
Паратруперсупер
• 11 августа в 14:21
Ответ дляLonda___
присоединяюсь к комменту #2.
работало.
Спасибо. Попробую пообщаться со своим психологом, но боюсь, что отправит к детскому, потому что как минимум диагностику ж надо провести первоначальную 🤔
Паратруперсупер
• 11 августа в 14:22
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви самі це пишете, до чого тут я?
І як з цього ви зробили висновок щодо неспокійної поведінки?)
Мені просто цікавий логічний ланцюжок
Дівчина Гілмор• 11 августа в 14:24
Ответ дляПаратруперсупер
Мені просто цікавий логічний ланцюжок
От, сходите до психолога і вам там розкажуть. Ви насправді не розумієте, що спокій дитини напряму залежить від спокою мами та клімату вдома?
сладкий_ноябрь• 11 августа в 14:27
Ні, при неврозі батьки я дитина проходять терапію.
Підозра на рдуг?
Дитині 9, там вже модна не лише підозрювати але й займатися діагностикою і діагнозом
Підозра на рдуг?
Паратруперсупер
• 11 августа в 14:27
Ответ дляДівчина Гілмор
Чому спокою мами? А тато в цьому висновку взагалі присутній?)
сладкий_ноябрь• 11 августа в 14:28
Ответ дляПаратруперсупер
Чому ні?
Дівчина Гілмор• 11 августа в 14:28
Ответ дляПаратруперсупер
Мамо, от ви зараз і показуєте свою нервозність навіть у нашій переписці. Задумайтесь.
Ви собі ставите сердечки, а думкам які відрізняються від ваших, клоунів? Це теж прояв нервозності та агресії
Ответ дляПаратруперсупер
Автор, проблемы есть абсолютно у всех. Просто не все ними занимаются.
Хочу вас поддержать в том, что вы ищете пути решения своих вопросов. По себе знаю как это непросто. Маленькими шагами можно много хорошего построить, со временем. Главное - чтоб у вас было доверие с вашим психологом и хороший контакт. Ну и хоть на какой-то небольшой % должно легче становиться вам, что-то проясняться для вас самой, после каждой сессии.. 🙏🏻
сладкий_ноябрь• 11 августа в 14:29
Ответ дляПаратруперсупер
Ваша самооцінка впливає на життя і вашої дитини
БлинчикБезСметанки• 11 августа в 14:36
Автор, если вы подозреваете рдуг у ребёнка, то стоит заняться сейчас именно этим
Даже невроз (если он вообще есть) скорее всего следствие этих проблем
Обычно ребёнка везде критикуют, стыдят, ругают… особенно в школе становится хуже
И я знаю насколько нужна поддержка родителям таких детей
Так что вам психолог точно нужен
Саму диагностику должен провести психиатр. Не обязательно, что это именно рдуг
Там хватает ещё вариантов.
Сил вам и терпения!
Так что вам психолог точно нужен
Там хватает ещё вариантов.
Сил вам и терпения!
175см55кг19лет (она)• 11 августа в 14:38
Ответ дляПаратруперсупер
Мне кажется вы все это выдумали) Если бы вы и правда работали с психологом, вы бы уже давно с ним обсудили свои проблемы с ребенком.
Все возможно• 11 августа в 14:39
Ответ дляПаратруперсупер
Автор я психолог і працюю з такими питаннями як з батьками, так і дітьми. Спитайте дійсно в свого психолога, чи візьме такий запит, це було б ідеально і зекономило Вам купу грошей і час. З реального життя, коли дитину не бачиш, а мова про онлайн роботу, зазавичай 1ю онлайнзустрічю з батьками не обійтись. Реалітет 2 зустрічі з батьками, далі знайомство з дитиною. Просто ставтесь реально. Якщо РДУГ то онлайн це буде лише консультування, поради, там загальні напрямки руху, які треба почути. Але повірте якщо правильно підійти, кожна консультація може освітити вможливі кроки розвитку.
Мрії у вирії• 11 августа в 14:54
Ответ дляПаратруперсупер
Не только из-за этого. У вас даже в этой теме видно отсутствие чувства безопасности. До подросткового возраста очень много детских проблем связано с чувствами и паттернами родителей и семейной системой в общем. Это не обвинение, если что. Уверена, что если вопросы возникают, вы делаете всё, что можете на сегодня.
Паратруперсупер
• 11 августа в 14:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Підозра на рдуг?
І саме тому хотіла б звернутися до спеціаліста.
В країні проживання такий діагноз точно не поставлять, тут дитині, яка не розмовляла до 4 років (він же) поставили лише в 3 діагноз ’затримка мовлення’ і займалися з ним 20 годин на рік (!)
Сама два роки як дізналась, що маю рдуг за неуважним типом, от почала і за дитиною помічати цей розфокус-гіперфокус, але проблем насправді більше, тому сама діагноз не поставлю
Паратруперсупер
• 11 августа в 15:12
Ответ дляLonda___
Спасибо ❤️
Прояснять особо ничего не надо, я человек логичный и проблемы и причины понимаю сама, к психологу хожу больше за инструментами вытягивания себя за волосы.
Вот ей по рассказам ’вскользь’ кажется, что я хорошая мама, не передающая по наследству свои травмы, но тут меня советчицы уже в психички записали))
Однако к ребенку с особенностями нужен особенный подход и тут не уверена, что просто проработка моих тараканов поможет
Паратруперсупер
• 11 августа в 15:19
Ответ дляВсе возможно
Ну у мене нема завдання вкластись в одну чи дві зустрічі. Просто питання у мовленнєвому бар´єрі, напряму дитина не зможе поговорити, тобто все зводиться до спілкування зі мною чи зі мною і дитиною/батьком. Є сенс звертатися з таким запитом?
сладкий_ноябрь• 11 августа в 15:41
Ответ дляПаратруперсупер
В якій ви країні?
Паратруперсупер
• 11 августа в 15:45
Ответ длясладкий_ноябрь
В якій ви країні?
Фінляндія, ще й дуже далеко від столиці, в якій може й знайшла б російськомовного спеціаліста приватно
Меряю от 0• 11 августа в 15:46
Ответ дляПаратруперсупер
мама в ролі перекладача - не дуже гарний варіант. Дитячі психологи консультують батьків і без дітей, це нормальна практика.
Але в 9 років дітям також проводять теорапію, тому що причина не лише у вашій поведінці, і є стани і ситуації, які зможе скоригувати лише спеціаліст, а не обізнана мама.
Якщо підтвердиться РДУГ, то треба тренінг навичок, його зазвичай психологи і проводять.
Все возможно• 11 августа в 16:28
Ответ дляПаратруперсупер
Як варант, спитайте у Вашого спеціаліста, чи розуміється вона на дитячій психології і особливо РДУГ. Онлайн з Вами є сенс провести скриннг.інтерв´ю. З дитиною можливо провести онлайн ігри для діагностики, які ви можете перекладати. Там більше буде на рух і концентрацію, хоча дійсно не найкращий варіант. Чи є у Вас центри підтримки дітей зі складнощами поведінки чи проблемах в навчанні. Вони те ж можуть допомогти, не всі знають, що туди можна звернутись та ф про їх існування те ж. Зіштовхнулась з тим, що вони в різних країнах по різному називаються, навіть гугл губиться.
Всюди влазю• 11 августа в 16:47
Вам би продіагностувати дитину (це точно можна онлайн, просто зразу озвучити лікарю проблеми з перекладом). А далі пробувати, обговорити варіанти спілкування з психологом. У наших родичів спілкується мама (бо дитина відмовляється) але саме дитячий кпт психолог і про проблеми дитини а не мами. Можна спробувати пошукати місцевого кпт психолога.
Паратруперсупер
• 11 августа в 17:51
Ответ дляВсе возможно
Ні, нема. Навіть якщо і є десь, то до них буде їхати 300+ км і скоріш за все не його мовою (ми входимо у 5% населення, що користується другою державною).
Ну і просто не велика надія на ставлення тут. Оце ж довго добивалася, щоб на проблему з мовленням звернули увагу, і як тільки дитина заговорила більш-менш зрозуміло, всі діагнози були зняті. Тут поки ти хоч якось функціонуєш - молодець, у тебе все чудово. Ну треба додаткові заняття в школі, ну дамо, чому вони треба - та яка різниця
Не цілуюсь з бодуна• 11 августа в 19:55
Ответ дляМрії у вирії
Не всі психологи є фахівцями з діагностики психічних та неврологічних розладів. І для діагностики завжди треба спостерігати дитину в динаміці
Мрії у вирії• 11 августа в 20:51
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Согласна с вами. Не все. Но и через маму и мамины страхи впринципе нельзя диагностировать. Часто восприятие родителей отличается от реальной проблемы ребенка. Выход искать специалиста, который говорит на языке ребенка, и вести к нему, либо работать в терапии маме и изменения мамы будут отражаться на ребенке.