Tatius_ka• 10 июля в 13:19
Давайте обміняємось ел версіями книг - в тому числі по шкільній програмі дітей?
Вітаю! Якщо є бажання - давайте поділимось електронними версіями книг. Всяких-різних.
Я розумію що не завжди у людини є можливість купити, а якщо я купила - не бачу проблем поділитися:) Тим більше що час нині такі, що.... ну ви розумієте...(((
Для прикладу: у мене під рукою наразі є:
Олександр Гаврош. «Врятувати Тараса Шевченка» (програма 8класу)
Андрій Чайковський "За сестрою" (програма 7класу)
Наталка Малетич "Щоденник Ельфа" (програма 7класу)
Катерина Штанко "Дракони, уперед" (програма 7класу)
Валентин Чемерис "Вітька+Галька, або Повість про перше кохання" (програма 7класу)
Наразі шукаю Дзвінка Матіяш «Мене звати Варвара» - в кількох бібліотеках Києва нема її. Як не знайду - купуватиму
Також цікавить і сучасна література НЕ_шкільна - читати полюбляю, але для себе книг не купую...
Баррикадница• 10 июля в 13:25
Якщо до шкільної програми відносять книги, яких немає у вільному доступі, хай самі їх дітям і купують.
КоролеВешна• 10 июля в 13:26
Дзвінка Матяш в нашій бібліотеці була, правда чекати довелось. Виявилась нецікавою книжкою, особливо для хлопця.
В електронному варіанті є де викачати, бо точно знаю, що малий з телефону читв
Баррикадница• 10 июля в 13:26
А современной не школьной литературы валом на флибусте и на толоке.
111златуника111• 10 июля в 13:37
Добрий день! Якщо не важко поділіться книжками для 7 класу будь ласка
Вся в кредитах• 10 июля в 13:41
Ответ дляБаррикадница
Что такое толока
ОливьЕЖечка• 10 июля в 16:01
Ответ дляКоплю на груди
качайте, що забажаєте
Так вчасно ви про нього нагадали, бо вчора була в бібліотеці і майже нічого не знайшла з зарубіжки для 9-го класу, щоправда маю донька любить паперові книжки читати
Баррикадница• 10 июля в 16:19
Ответ дляTatius_ka
дякую, наразі беру для себе виключно україномовну прозу
беріть що завгодно
на флібусті є книги будь-якої мовою
навіть української, якщо інших не розумієте
на флібусті є книги будь-якої мовою