Молчавочка• Изменено 11 августа 2025
А ви б серйозно сприймали психолога, якщо…
Якщо вона б вела сторінку в інстаграм, продавала б свої курси (це дитячий психолог, яка, в основному, радить щодо дітей, виховання, спілкування тощо), але… час від часу показувала своє буденне життя, наприклад, який в неї прес, як тренується, яка фігура, що це для неї важливо, який бюст, бо тренування показуються у спортивному одязі типу бюст, лосини, тобто акцент на фігуру, красу. Тобто сторінка наче позиціонується як професійна. І, дійсно, психолог це ж наче про щось серйозне. І тут перебивки з особистим. Мода, вбрання, процедури, фігура. Вам було б все одно? Чи ви б засумнівалися в професійності такого психолога? Чи навпаки, стали б більш впевнені, що це гарний фахівець? П.С.напишіть вашу думку, бо я не можу розібратися в своїх думках, колега в захваті від однієї психологині, порадила, спершу я звернула увагу на контент про психологію, на перший погляд, він якісний, можливо, якісний він і є. Але ось такі перебивки та акценти на буденне життя, трохи відволікають. Чи це вже я як стара бабка… якось не думаю, що психолог та демонстрація преса й грудей може бути поєднано в одній сторіс. Якось не виникло бажання купувати курс з виховання дітей.
Ответ дляМолчавочка
Можливо, це саме те, що мене здивувало найбільше. А ще моя колега для мене авторитет в професії. Тому дуже зачепило, що вона так хвалила цього психолога. Ось почала і я читати її сторінку. А тут такі моменти. Ось тепер з жахом думаю, як моїй колезі ок (а вона так більш консервативна) , а в мене такі думки, що саме не ок (навіть якось соромно з колегою обговорити, бо відчуваю себе старезною бабкою, яка критикує дівчат, і самій якось страшно; але чомусь не можу сприймати цього психолога серйозно). Скоріше намагаюся розібратися тут, чи це ок зараз все демонструвати в інсті, чи ні. Можливо, трохи відстала від реалій сучасного світу та психології.
Ви трохи ідеалізуєте свою колегу. У професії вона може бути і профі, а у іншій сфері - профан. Може вона просто нарцис як та психологиня і просто западає на її оголені тіла чи її лайфстайл. Хто зна… Зрештою, ви можете навіть тут на форумі створити окрему тему і спитати у дівчат про контакти дитячих психологів. Все одно буде більший вибір ніж зараз
Молчавочка
• 11 августа 2025
Ответ дляLonda___
Дякую!