Мой завтрак• Изменено 11 августа 2025
Не п´ю каву 14 днів
Так співпало, що у другій фазі циклу виирішила поставити експеримент.
Не пити хоча б місяць, а може і більше
Зазвичай п´ю з каво машини, якісну, з вершками 15-20%, іноді додаю чайну ложку сиропу
Так от, в мене вперше за 3-4 роки перед менструаціями майже немає набряків, тривожність знились, критичні дні почались вчасно, без затримок і мазні, без болю, в перший день трохи голова боліла, випила нурофен
Я здогадувалась, що моя звичка пити латте, потім раф, а потім і додому купити каво машину за 3 роки не дуже хороша і здорова звичка. Майже кожен день пила щось смачненьке кавове. Хочу поспостерігати далі
Так щось на цю каву нас підсаджують, раніше такого не було
Не пити хоча б місяць, а може і більше
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 августа 2025
Ответ дляБалаболка
Кофе без всяких добавок полезный, специи можно, корицу, кардамон, имбирь, гвоздику , мускатный орех, бадьян, ваниль, кто что любит. Кофе снижает риск сердечно сосудистых заболеваний, снижает риск деменции и болезни Альцгеймера, для печени полезный, но это касается натурального кофе. К противопоказаниям относятся бессонница, тревожность, заболевания ЖКТ (я пью при гастрите без фанатизма), гипертонии (тут тоже индивидуально). Но и надо учитывать индивидуальную реакцию организма на любой продукт. Я не пила несколько лет кофе, у меня от него болел желудок и давило в области сердца, но это было от растворимого, я считала его более слабым, потом посоветовали натуральный, попробовала и поняла что зря отказывалась от кофе несколько лет, растворимый сейчас не пью.
Вот растворимый вообще другой. От него штырит. Я предполагаю, что там концентрация кофеина больше, чем в натуральном и провтыкать с дозировкой легко. Тоже перешла с растворимого на обычный.
Балаболка• 11 августа 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вы правы, я потом находила информацию, что при варке и заваривании натурального кофе, кофеина в него попадает меньше, чем при производстве растворимого. Сейчас вроде есть технологии, что растворимый может быть с меньшим содержанием кофеина, но не сильно в это вникала.
тяжкаялюдина• 11 августа 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
То може ви просто не перевіряли ті гормони...
Кожен рік здаю усю гормональну панель, все чудово, ттт
Наша взяла• 11 августа 2025
Ответ дляМой завтрак
ви багато чого ще не знаєте, як і я в принципі, але, навіть стаканчики для кави і чаю всередині обробляють спеціально, щоб цей саткан витримував напій гарячий і це все має накопичувальну дію
вже у людей мікропластик у спермі і яйцеклітинах знаходять
а як впливає навіть одна чашка щодня кави з сиропом і вершками ще точно ніхто не знає, вдогострокова
або ніхто про це не напише, це все бізнес і підсадка людей, скільки цих кав´ярень, кавових ларьків, на кожному кутку
Огооо! Я аж кавою поперхнулася!
Стаканчики обробляють...мікропластик в спермі... підсадка людей....
Щебетушка• 11 августа 2025
Ответ дляМой завтрак
думаю багато чого пов´язано)
читала що у вершках багато лактози, разом з кавою можуть робити мікрозапалення у кишківнику, гірше естрогени виводити
Так у вас ваші проблеми не від кави. Каву без вершків і всякої хімії типу сиропів пробували пити?
Щебетушка• 11 августа 2025
Ответ длябарабанщица
При том, что кофе меняет гормональный фон.
Борода и усы начнут расти?
Щебетушка• 12 августа 2025
Ответ дляМой завтрак
Пийте чорнумкаву з чашки і живіть -радійте.
Щебетушка• 12 августа 2025
Ответ длябарабанщица
Писюн отрастет
Задумалась. Бросаю пить кофе срочно
КАПСЛОЧНИЦА• 26 августа 2025
Ответ дляБезВзяток
Ясно понятно, мне отлично, но я не пью хлам с кучей сливок и сиропов.
Может и вы попробуйте просто чёрный кофе.
Я пью со сливками вечером и нормально себя чувствую
КАПСЛОЧНИЦА• 26 августа 2025
Ответ дляМой завтрак
нормально пью, до 1,5-2 літра чистої пью і пила
от вчора взагалі випила майже літр фільтрованої перед сном, зранку ніяких набряків, але вчора і багато ходила і спорт був, трохи як спрага була
Вы вечером ели селёдку?