Всех в сад• 11 августа в 20:45
Якою була ваша перша машина?
Мрію про машину, але ось не знаю яку краще, щоб по запчастинам була і не дорога і повний комплект. Чоловік в машинах не розуміє а той хто розуміє то у всіх думки різні.
Грабля• 11 августа в 21:38
Ответ дляВсех в сад
До 10 000 $
Вполне сможете что то выбрать из б/у в хорошем состоянии.
Вам главное определиться автомат или механика. И мощность двигателя.
Первую машину берите с короткой базой (быстрее научитесь парковаться), но (желательно) высокую посадку. Будет лучше обзор.
Пффф 100%• 11 августа в 22:06
У мене Ніссан тііда перша була. Любила її дуже. Морда симпотна, зад - як динні булки у бабці 😂😂😂 але салон дууууже просторий. Люблю ніссан за енергомічність салону. По обслуговуванню як і всі авто. Зараз позичили мені Ніссан рог. Обожнюю. Збираю наново на свою. Буду ніссан рог брати якийсь
На ваш бюджет придивіться до JEEP compass.
А що таке?• 11 августа в 23:11
Перша деу сенс. Років 5 їздила без особливих проблем. Потім потрохи почала сипатись. Друга - рено сандеро степвей. 8 років без будь-яких нарікань. Продали у відмінному стані, тільки саленблоки треба поміняти