90x60x90• Изменено 11 августа в 21:41

Примусове відчуження земель і нерухомості в Закарпатті

Йдеться про новий підписаний закон в Ужгородському районі. Або продаєте за ціну, яку вам назвуть або привласнять просто так.....в основному землі для релокованих підприємств
автор 90x60x90 • 12 августа в 10:09
Ответ дляКаяспер
В Україні. Не треба мені розказувати про землю під забудову і ведення господарства, призначення міняється дуже швидко. Під забудову виділяється 25 сот , а не 80. То звичайний город і ціна +/- однакова по Україні, а ви вже там з жиру біситесь
Правильно, виділяється 25 сот, а тут людина успадкувала 80 це раз, цільове не міняється дуже швидко як ви розказуєте, бо генплан міста чи села має відповідати цьому це два, і з рештою людина просто має право НЕ продати цю землю, якщо не хоче, це три!
ГейСюда• 12 августа в 13:11
Ответ для90x60x90
Викуповувати добровільно, а не примусово☝; відчуваєте різницю?
По-разному выкупают.
ГейСюда• 12 августа в 13:11
Ответ для90x60x90
Можна. До прикладу, одній жінці за 80 соток під будову пропонують 3 тис.дол. На ринку вона б її продала тис. за 50. Тому що там можна збудувати не одну багатоповерхівку. І зрозуміло ж, що або згодиться на цю ціну або....🤷‍♀️ не отримає нічого
Какие 50 тысяч за землю?
автор 90x60x90 • 12 августа в 15:22
Ответ дляГейСюда
Какие 50 тысяч за землю?
https://www.facebook.com/share/v/1BETc4uCgQ/
Барабан для дорослих• 12 августа в 15:34
Ответ для90x60x90
https://suspilne.media/uzhhorod/1085165-zakon-so-p...
Ви розумієте, що таке ’офіційний текст’?