MelanyShulz• 12 августа 2025

Термін на ТЗ (ДУ)

Дівчата, може хтось має перевірений контакт помогаторів, які допомагають зловити термін на ТЗ? Це просто вже навіть не смішно. Син майже місяць сидить ночами і ніяк. А зараз ще і сайт майже не працює. Боємося попасти на аферистів, але і чекати бвльше вже нема куди.
ЯспАкойнаЯ• 12 августа 2025
На днях мають додати кількість приймальних відділень в поліції для іноземців. Краще Вам або сину почитати інформацію в ТГ в чаті https://t.me/na_slovensko
Помогаторов там, правда, не знайдете. Помогаторів шукати в місцевих чатах.