Фуліганка• Изменено 12 августа 2025

Кому цікаво - щоденник витрат в Греції

Вже шість днів подорожі:
20 євро - їжа напої в дорозі за 2 дні 07-08/08/25
50 євро - таксі з Афін 08/08
13 євро - донька перевернула 2 фреші (09.08)
10.08 - 4 євро - два морозива дітям
11.08 - 1 євро - прищіпка для рушника
11.08 - 3 євро - два морозива дітям
11.08 - 24,30 євро гіроси
11.08 - 5.60 євро - джелато (3), фредо капучіно (2,60)
11.08 - 3 євро джелато сину
11.08 - 21.37 євро - 2,2 кг персиків, 12 пляшок води 0,5 (1,86 євро), сонцезахистний крем nivea(12,45 євро)
3,6 євро - квитки на трьох на автобус.
4 євро - 2 морозива дітям (09.08)
Дева Мария• 12 августа 2025
Ответ дляМорковку дай
Ну так ви їздили в травні, скоріше за все. Хоча, я навіть в травні не пам´ятаю цін 60 000 за 1+1, 10 днів на Ол. Чи це без дороги? Або ви бронювали взимку по раньому.
А автор поїхала в найдорожчий місяць року.
Нет . Бронировала за 2 недели . Конец мая - начало июня . Люблю начало июня ,всегда езжу в такое время , мне дальше очень жарко . отель был в стопе с 1 июня, нельзя было купить уже . Цена такая же до 10 июня была . С трансфером ( самолет , до отеля ) до аэропорта Кишинев / сами .
Дева Мария• 12 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Подскажите пожалуйста название отеля и в каком месяце отдыхали
Аут . Конец мая- начало июня .
Папобус• 12 августа 2025
Ответ дляМорковку дай
Я теж нічого монструозного не побачила на фото у автора. Таку порцію м´са з картоплею може з´їсти будь хто, старший 6 років псля пів дня на море і після европейського сніданку з сендвичами та кульками в молоці. Мені би до цього ще треба було миску грецького салату та холодне пиво або вино.
Від чого там автор падає в обморок - не можу зрозуміти.
А якщо за столом був би дорослий чоловік, то він би цим після моря навряд чи наївся.
Я весь час забуваю, що тут не тільки жіночки харчуються половинкою яблучка на день, а ще й діти два дні їдять одну порцію шаурми.
Останнім часом на порадниці змагання хто менше витратить на відпочинок) Перед цим була тема де на 4 витратили за тиждень в Греції 500 євро і це з кафе, бензином і лежакам))) Тепер діти обідають фруктами і печивом) Якесь спотворене уявлення про людей які відпочивають на ол ін, що вони їдять цілодобово, і їдуть обжиратись а не відпочивати, хоча ол ін це про комфорт і дійсно відпочинок, коли тобі не потрібно витрачати час на похід у магазин, кафе, і очікування замовлення. В мене знайома нещодавно повернулась з Болгарії де відпочивала в готелі який викупляє тур фірма і везуть туди лише українців, то розповідала що такого дурдому на обід і вечерю ще не бачила, наші українки ще за годину до обіду ставали в чергу, і як тільки ресторан відчинявся то так налітали на їжу що змітали усе повні миски набирали, ніби голодали в Україні)))
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Так какой отель? Интересно…
ALEXANDER BEAH
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Так какой отель? Интересно…
ALEXANDER BEAH
Захекалася читать• 12 августа 2025
а это вы создавали тему про 400 евро 1 взр+2 реб?
Замулена ріка• 12 августа 2025
Ответ дляБронетапці
Я только с Хорватии. Дорогая она. Цен по продуктам конкретно не вспомню, но дорого. Туалет на пляже 1.5 евро
Пожрати- заплати, поср@ти- теж заплати)))
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ні, не я. Я про 800 євро створювала тему.
Захекалася читать• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
а точно. 800. а увас питание включено?
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляЗахекалася читать
а точно. 800. а увас питание включено?
Отак і фейки створюються.
Знову Я• 12 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
А чого це ?
Обідати морозивом і ділити порцію картоплі з м´ясом на 3- це нормально? І втирати , що всі об´їлись.
Бідні діти, сидіть напівголодними до вечері , зате в понтовій Греції.
Не все едят как свиньи
Замулена ріка• 12 августа 2025
Ответ для123-08df
сонцезахистний крем nivea(12,45 євро)
Блін, треба туди їхати з валізою цього добра і на пляжі продавати)
Мама Чели• 12 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Греция тоже не дешевая, прилетели с Крита в пятницу. Мороженое в магазинчиках (не на пляже!) пачка от 3 евро
Халкідіки - в супермаркетах по євро
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляПапобус
Отаке завжли бачу на олл в Єгипті, соромно за людей.
Мама Чели• 12 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
А чого це ?
у всіх все по різному. Я впевнена, що автора діти не сидять голодними.
Сиджу тихенько• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
В Австрії, Нідерландах, Чехії, наприклад.
В Чехии? Серьёзно? Вы не были в Чехии!
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляСиджу тихенько
В Чехии? Серьёзно? Вы не были в Чехии!
В липні повернулася.
Сиджу тихенько• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
В липні повернулася.
Будем считать, что я вам поверила)
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Будем считать, что я вам поверила)
Мені ваша думка не важлива. В нас черешня по 180-200 грн, там по 350 за кг. Те ж саме з персиками. Що ще треба.
Сиджу тихенько• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Сказочница
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Сказочница
Ви, згодна, а скоріше матрьошка, яка кричить через тему, як все дорого в Україні. Мені все добре в Україні, якби не війна.
Сиджу тихенько• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Маня, ты спалилась
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляМама Чели
і тут мені доказували, що Хорватія дешевша....
Так она ничего не заказывала, мы в куда более бюджетной Черногории тратили намного больше, но я на отдыхе отдыхаю, а не копейки считаю.
Где обед как минимум?)
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляБронетапці
Если шезлонги берешь то бесплатно вроде, как в Черногории?
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Ні, не рік, поїздка обійдеться в 70% місячного доходу +/-. Ні в чому собі не відмовляємо.
И 20 евро еда и напитки на 2 дня, ну точно ни в чем себе не отказываете))
Ласковая_львица• 12 августа 2025
И вы счастливы от такого отдыха чтоб вести подсчеты ? У вас как синдром чтоб всем доказать что собрали и выжили на отдыхе
Морковку дай• 12 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Не все едят как свиньи
Всі просто їдять. Особливо діти після пляжу.
І всі люблять морозиво, кавуни, лимонади та холодну каву фраппе.
І всі люблять добряче наминути м´яска та рибки. Та з картошечкою фрі, та з мискою нарізаних овочів під маслом та сиром фета.
І восьминога всі люблять, і креветки з мушлями.
І холодного пивка сьорбнуть всі люблять пару бокальчиків.
Особливо, коли за це або вже сплачено, або у вас немає прблем за це сплатити.
А якщо є проблеми, то можна купувати чверть кавуна та дві шаурми на трьох.

І розказувати, що всі малоїжки та не п´ють фреші.

П.С. я не знецінюю бюджетний відпочинок або те, як відпочила автор з дітьми. Всі молодці. Але, не треба в темах про відпочинок розповідати, як вам вистачає кілограма персиків на тиждень.
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляМадамОхмури
Ой, Проня Прокопівна, то після пансіЙону Вам все ніщебродством видається
Читала такой же ком ментарий в другой теме.
тут только одну особу знаю, где одни и те же комментарии оставляют, но в основном политические.
Khmelnichanka• 12 августа 2025
Ответ дляМорковку дай

Так у автора не дуже то й бюджетний відпочинок, яещо врахувати вартість туру в все інше ( вище в комегтпх є цифри). Вони ж не лише персиками харчуюьься ))))
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
А чого це ?
Разные сейчас дети, вот подростка своего отправила в лагерь в Буковеле , обошлось больше 40 тысяч, искала обязательно швецкий стол, чтоб хоть что- то выбрала)
Приехала похудевшая, она дома ягоды ест и спец питание сама себе готовит, жирное не ест.
Но она довольная, что похудела)