Перша леді колгоспу• 18 ноября в 15:55
Помогите расшифровать почерк врача
НЛОша• 18 ноября в 15:58
Я не можу розшифрувати почерк вчителя, який робить зауваження дитині щодо способу написання букв (прописні/друковані в англійській мові), а Ви про лікаря
Шотуткоїться?• 18 ноября в 16:03
Конченое, честно. Это уже слишком. Приходишь от врача и не можешь ни диагноз понять, ни что делать. Забыл и привет.
П.С.Первое слово в рекомендациях я прочла, как царь). Всё.
Перша леді колгоспу
• 18 ноября в 16:03
Ответ дляТролю як можу
Чоловік каже бачить одне слово остеохондроз
Первые два остеохондроз, спондилоотроз, что то типа такого
А я женатая• 18 ноября в 16:07
у них есть спец курс по ху*овому почерку в медунивере, что ли?....
Перша леді колгоспу
• 18 ноября в 16:11
Так, блин, им же компьютеры раздали. Неужели так трудно набрать текст
Домашня Зюзя• 18 ноября в 16:11
Такі каракулі мають бути заборонені на законодавчому рівні. Нехай носить із собою телефон і друкує там або бере з собою планшет чи ноутбук, якщо не вміє писати. Це неповага до пацієнта і його рідних. Сиди потім розшифровуй ці писюльки пів дня. Наче більше зайнятись нічим
Мяо мой мяо• 18 ноября в 16:11
Ответ дляА я женатая
Я раз ходила по аптекам в поисках ’лекарства’ при переломе, а там было написано ’полный покой’ .....
Перша леді колгоспу
• 18 ноября в 16:12
Ответ дляМамаша в бигудях
Де ви взяли мою картку?
Что там написано?
Мамаша в бигудях• 18 ноября в 16:16
Ответ дляПерша леді колгоспу
Что там написано?
😆 я колись лікарняний купувала, щоб на море поїхати, то саме такі лінії були в моїй картці. Навіть ще пряміші. Шоб ніхто нерозібрав, чим я ’ хворіла’ два тижні і чому прийшлв на роботу засмагла🤣
Дівчина Гілмор• 18 ноября в 16:19
Ответ дляПерша леді колгоспу
В нього руки в гіпсах, він жеж травматолог
Шлях до зірок• 18 ноября в 16:20
Я думала, у меня почерк ужасный, но у вас вообще какие-то украинские иероглифы.
Боюсь, автор, вам придется идти к этому же врачу и попросить расшифровать написанное. Здесь вряд ли кто-то справится с задачей.
Домашня Зюзя• 18 ноября в 16:29
Якщо є номер телефону лікаря- напишіть і попросіть розшифрувати. Цікаво, чи він сам це зможе знову прочитати?
Перша леді колгоспу
• 18 ноября в 16:47
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
я розшифровала тільки дату 18.11.25
Это уже не мало