Хвець-тець• 14 августа в 12:11
Оніхолізис, хто стикався?
Як вилікувати оніхолізис ? Сказала мені майстер манікюру, що можна спершу пробувати олійкою чайного дерева.
Чи пробував хтось ? Як нею правил но капати, під ніготь? Чи як?
Свій варік• 14 августа в 12:14
Сдайте анализ на грибок. Мне мастер тоже говорила маслом чайного дерева. Оказалось зря потраченное время
Мир Мир Мир!• 14 августа в 12:17
Если не запущена болезнь, мазь Унисан с ветаптеки под пластырь каждый день в теч. месяца минимум. Сошел пораженный ноготь и вырос на ноге новый и чистый, совет тут на форуме когда-то увидела, реально рабочий
Ядвига Юсьлегко• 14 августа в 12:24
лікувала у дерматолога
якщо це не травма, то 99% грибок, але скоріше за все у спокійному стані
лікувала так - зрізати уражений ніготь максимально, вранці і ввечері наносити мікозан на уражену частину нігтя і раз у тиждень - на усі нігті. Раз у тиждень підпилювати ніготь одноразовими пилками (входять у набір разом із мікозаном)
За 3 місяці вилікувала
В моїй хаті моя правда• 14 августа в 12:35
Пробовала. Был на больших пальцах ног. Вырезала травмированные участки, тщательно вычищала, дезинфицировала и наносила масло чайного дерева. Покупала в магазинчиках ’Товары из Европы’.
Неробименінерви• 14 августа в 12:40
Якщо причина у взутті, що надавлює, то нічого не зміниться чим не капай.
Хвець-тець
• 14 августа в 12:42
Ответ дляНеробименінерви
То на пальці руки
дамаБезСобачки• 14 августа в 12:43
А можна фото подивитись, що там у вас? Так словами не дуже зрозуміло!
Неробименінерви• 14 августа в 12:48
Ответ дляХвець-тець
То на пальці руки
Тоді, якщо це не травма, то 99% грибкова інфекція і краще не олією чайного дерева, а аптечними препаратами протигрибковими, як радили вище
Пишна молодиця• 14 августа в 12:54
Ответ дляМир Мир Мир!
у меня такой ноготь, после гель лака на ногах и спуска с гор в кросовках. 2 года прошло, ноготь таки отслоился на половину, год синий был. Скажите, пожалуйста, как это правильно делать? это надо срезать ноготь всю отслоеную часть или как? Мазь прикладывать на день или на ночь? Напишите, пожалуйста, подробнее
Кумедна• 14 августа в 12:58
Спочатку здати аналіз на грибок, потім до дерматолога, якщо позитивний буде. Якщо негативний, до подолога хорошого
дамаБезСобачки• 14 августа в 13:07
Ответ дляСвій варік
То масло пуста трата часу!
західний_діалект• 14 августа в 13:11
якщо на руках після гель лаку, то зачистити ( виглядати буде стрьомно, але дієво), та відросте и приросте новий нормальний ніготь.
Точная копия плова• 14 августа в 13:17
. сначала вырезать всё и тейпировать около месяца и мазать спец штукой для роста ногтя. но если запущено(он у вас долго) то не поможет
Точная копия плова• 14 августа в 13:18
Ответ дляПишна молодиця
отслоеную
Ласкове телятко• 14 августа в 13:19
Я ничего не делала (так сказал подолог). Только ждала чтобы отросло.
ЯспАкойнаЯ• 14 августа в 14:08
Оставить его в покое, само срастет, будете отстригать, вымахает валик и будет навсегда
Оксана -1f11• 14 августа в 22:25
Олія чайного дерева мені не допомогла, хоча довго капала. Допомогли краплі клотрииазол, під ніготь. Перелила у бутилочку з широким горлом і тицяла туди палець.
Хвець-тець
• 14 августа в 23:28
Ответ дляОксана -1f11
Дякую , довго це робили?
Оксана -1f11• 15 августа в 07:31
Ответ дляХвець-тець
Дякую , довго це робили?
Поки не зріс ніготь до здорового, мабуть більше місяця