Путающаяся• 14 августа 2025
Єгипет для мене. Не люблю жару та море
Не була в Єгипті. Я не люблю спеку та море, особливо хвилі. Мені 2 дні на морі це максимум, що можу насолоджуватися купанням, потім вже погано, тошно та нудно. Ну і пляж не люблю, не валяюсь і не люблю засмагати.
Але чоловік любить море і хоче у Єгипет спробувати.
Чи є там пляжі якісь з деревами, травичкою, прохолодною? В яку пору року та на який курорт можна поїхати, щоб без жари? Чи є там цікаві варіанти прогулянок?
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2025
Ответ дляУгги в горошек
Перечитайте перший мій пост, до якого ви придовбались. А за невміння ввічливо спілкуватись скарга.
Выздоравливайте, всего хорошего 🤣
Снідаю авокадо• 14 августа 2025
Угги в горошек• 14 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Ловіть Майорку. Дуже зелено
Ну так в готелях Єгипту теж на пляжі пісок, а на території трава і купа пальм, де можна гратись з дитиною і не буде спекотно. Звісно це пустеля, але при готелях висаджують багато зелені.
Снідаю авокадо• 14 августа 2025
Ответ дляУгги в горошек
Я ж не проти) їдьте в Єгипет на пальми насаджені
Угги в горошек• 14 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Я давала пораду автору, а не вам, це її чоловік хоче в Єгипет. Мені ваш дозвіл на поїздку кудись ні до чого, хоч проти ви, хоч ні.