Добрий день. Чи є ті, хто на таблетованому Міноскидилі? Яке дозування? З якого починали і чи є побочка? На початку курсу волосся так само випадає як і від зовнішнього застосування?
Впораюсь зі всим• 14 августа 2025
Бочка порохУ• 14 августа 2025
У меня АГА много лет, но не слышала, чтобы женщины его пили. Ой. Или Вы мужчина?
Бочка порохУ• 14 августа 2025
Ответ дляbani
Жінка і це рекомендація трихолога. Препарат Лонотен в поєднанні зі Спіронолактоном
Ого. Расскажите потом как пошло.
Голубая фишка• 14 августа 2025
Ответ дляbani
Це рекомендація трихолога Лонотен
А почему не в виде лосьона?
Я тоже в начала использовать миноксидил 2% через день.
Впораюсь зі всим• 14 августа 2025
Ответ дляbani
Це рекомендація трихолога Лонотен
Странная рекомендация...
Ответ дляГолубая фишка
А почему не в виде лосьона?
Не хо Лосьйон бо я така, що не видржу щодня мазюкати пів року. І голову мити щоранку не хочу. Він же добре жирнить
Зараз користуються Целаженом, але то не те зовсім. Була мезоторапія Дутабіотом. Курс майже пів року. Власно, але ж поки колиш, поки препарат в організмі
Впораюсь зі всим• 14 августа 2025
Ответ дляbani
У вас гипертония? Он и так обладает сосудорасширяющии эффектом, а в виде таблеток тем более, т.к. предназначен для сосудистых проблем. Трихолог не имеет полномочий выписывать такое. Это не безобидный препарат.
Бочка порохУ• 14 августа 2025
Ответ дляbani
Прп терапія була, Дутабіот був. За Міноксидил написала
А що ще можна?
Миноксидил как раз нужно наружно использовать, я уже много лет на пене 5% раз в сутки, плюс разные блокаторы дгт наружно, плюс карликовая пальма или бета ситостерол.
Пампушечка• 14 августа 2025
Мені, під час останнього візиту, трихолог призначила міноксидил назовні і то, я вагаюсь починати. А тут, в таблетованому виглчді…( Логічно, що від такого прийому, побочок буде більше, це ж системна дія… Зверніться до іншого трихолога.
Пампушечка• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Якісь побічні реакції були у вас? Страшно починати)
Бочка порохУ• 14 августа 2025
Ответ дляПампушечка
На Миноксидил? Повышается рост волос на лице, это всё. У многих вообще без побочек, мне так не повезло, делаю воск.
Пампушечка• 14 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Дякую.
А на тиск не впливає? Я гіпотонік, боюся, що буду взагалі, як сонна муха
Бочка порохУ• 14 августа 2025
Ответ дляПампушечка
Дякую.
Нет, абсолютно никак
Куплю орехи• 14 августа 2025
Я приймаю, назначив трихолог, так як лікую шкіру голови, і поки мені не можна місцево. Приймаю вже з півроку у дозуванні 1/4 таблетки Лонотена. При чому тиск в мене ближче до низького. Також боялась, але лисіла на очах, мусила починати. Тьху-тьху, почався активний ріст волосся, я сама не очікувала такий результат. Звичайно лазерну депіляцію роблю тепер частіше, але воно того варте. Доповню, що спочатку побочка була- тахікардія, зараз стабілізувався стан. Але пожиттєво орально не можна приймати- як долікую шкіру голови- буде переводити трихолог на лосьйон.
Ответ дляКуплю орехи
Дякую, Ви приймаєте дозування 1/4 від дозування 5мг? Спіронолактон не додавали? На початку прийому волосся сипалося так само, як і при зовнішньому застосуванні?
Куплю орехи• 14 августа 2025
Так, 1/4 від 5 мг. Додавали тільки Cutrin лосьйон проти випадіння і вітаміни. В мене до прийому сипалось жахливо, перші днів 10 сипало так само, а потім стало все менше і менше випадати. Зовнішньо міноксидил я ніколи ще не застосовувала, тому не знаю.
Ответ дляКуплю орехи
Дуже дякую за відповідь