Путающаяся• 14 августа в 17:42

Вы бы пошли в детский сад работать?

На неполный день.
Помощником воспитателя.
Света С Приветом• 14 августа в 17:44
С удовольствием бы пошла. Но при условии что коллектив адекватный.
Царівна Жабка• 14 августа в 17:44
нет, не люблю детей
Безлім на все• 14 августа в 17:45
Нянечкою? Це тіпа підмінною? Моя квартирантка/ВПО/ працює повний день. Важко, через дітей з інклюзією, для яких не вистачає додаткового вихователя
З понеділка на дієті• 14 августа в 17:45
Ни за что, крики-визги, писи-каки и вишенка на торте- неадекватные родители
Одна_на_всей_планете• 14 августа в 17:45
помічник вихователя - це няня.
будете там замість півдня робити повний день.
Безлім на все• 14 августа в 17:46
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Батьки, то найменша небезпека. Батьки то більше до вихователя
Безлім на все• 14 августа в 17:46
Ответ дляОдна_на_всей_планете
помічник вихователя - це няня.
І не лише в групі, а там де скажуть.
Nathalie27• 14 августа в 17:46
Ні. Не люблю дітей, ще й за мінімалку.
Одна_на_всей_планете• 14 августа в 17:46
Ответ дляБезлім на все
І не лише в групі, а там де скажуть.
так.
Одна_на_всей_планете• 14 августа в 17:47
Ответ дляNathalie27
Ні. Не люблю дітей, ще й за мінімалку.
за пів мінімалки. неповний день же.
Аноним Советчик• 14 августа в 17:47
У мене освіта вихователя. Жодного дня не працювала.
Лика-прилипка• 14 августа в 17:48
Зарплата копейки. А так это для меня наверно что-то типа отпуска бы было
Безлім на все• 14 августа в 17:49
Ответ дляАноним Советчик
В моєї освіта логопеда, червоний диплом, алеивона працювала за спеціальеісттю. Вчить мову, без мови не візьмуть вихователем після курсів.
Домашня Зюзя• 14 августа в 17:50
Дивлячись в якій країні. В Україні не пішла б через низьку зарплату
Курочка• 14 августа в 17:50
Нет, божезбав.
Помощник - это человек, которому вся грязная работа.
Я бы согласилась на приходящую должность - какой-нибудь хореограф, психолог, учитель английского, художник &
Отзанимался и ушел. А не вот это все с прогулками/кормежками.
Ангел-предохранитель• 14 августа в 17:51
Ой, не..
Одна_на_всей_планете• 14 августа в 17:51
Ответ дляАноним Советчик
у мене освіта вчителя. жодної години не була у школі. практики не було в універі.
Svitlo_• 14 августа в 17:51
ті три тисячі зроблять вам погоду? І чому лиш на пів ставки беруть?
ХвостПистолетом• 14 августа в 17:52
Автор, ви знаєте скільки там заробляють? Ну правильніше яке пособіє там дають.
Svitlo_• 14 августа в 17:52
Ответ дляОдна_на_всей_планете
помічник вихователя - це няня.
Так в них робочий день - 8 годин в день на ставку.
Кидстаффовка• 14 августа в 17:52
Яка зарплата? На 35 би пішла
Неначасі• 14 августа в 17:53
Думаю, что это не в Украине. Тогда выбора у вас особо нет.
Столічна штучка• 14 августа в 17:55
Моя знайома, якій 53, з 22 років працювала нянею. В минулому році звільнилася. Маразм батьків дійшов до краю.
сою не люблю• 14 августа в 17:55
Никогда больше в жизни.
У меня был опыт,выдержала 1 месяц и ушла.
Дети тупо обсыкали унитазы ,бррр,целый день с тряпкой..
У меня после работы так болела голова сильно..
Хотя своих 2 детей,своих люблю,чужих нет и нет..
ЕлькиПальки• 14 августа в 17:55
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене так само.
Університет імені Тараса Шевченка.

Авторе, краще йдіть до школи асистентом вчителя.
Ставка 25 годин, відпустка 56 днів.
З/п теж манюня, зате мити /перевдягати / на руках в укриття нести не треба.
Svitlo_• 14 августа в 17:57
Ответ дляЕлькиПальки
У мене так само.
Університет імені Тараса Шевченка.

Ставка 25 годин, відпустка 56 днів.
Щоб взяли асистентом вчителя - потрібно мати пед.освіту
Одна_на_всей_планете• 14 августа в 17:59
Ответ дляКурочка
Нет, божезбав.
сходіть у садок і дізнаєтесь які там ’приходящі’ хореографи, психологи, педагоги-організатори - вони всі заміняють вихователів, які захворіли, або звільнилися.
у нас так 2 місяці не проводили ні фізкультури, ні підготовки до ранковиків, бо всі ці працівники задіяні у групах замість вихователя.
Работать надо• 14 августа в 18:01
Нізащо!!
Прямо під вікнами дитячий садочок, там постійно такі крики і плач, що ну нафіг.
Постійно є декілька дітей, які тупо постійно ридають і ниють: ведуть в садок - верещать і пручаються, гуляють з групою - ридають і ниють, ведуть з садочка - верещать і б´ються...
За 20 років життя в 15-20 метрах від садочка я вже маю право узагальнювати і робити висновки)
Я б не винесла постійно оті верески і ниття, а бідні вихователі те все терплять(
Плюс постійні тривоги, дітей треба швидко в укриття спускати. Плюс у нас постійні мінування, всю минулу осінь, зиму та весну ті нещасні вихователі дітей виводили посеред нашого двора, поки сапери садок перевіряли. І стояли з дітьми годинами під снігом, під дощем посеред двору(
А батьки? Вічно чимось незадоволені і з купою претензій...
Нізащо б в садочку не працювала.
Курочка• 14 августа в 18:04
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Це ті, хто в штаті оформлені, значить.
Приходящих ніхто не може задіяти, бо їх нема в складі.
Одна_на_всей_планете• 14 августа в 18:08
Ответ дляКурочка
Це ті, хто в штаті оформлені, значить.
я невпевнена, що держ.дит.садок має можливість наймати по трудовому договору, а не по штату.