Замороженная селедка• 14 августа в 18:52
Антидепресанти: коли очікувати побічки?
Вітаю, спільното.
Питання до тих, хто заходив на АД: коли починаються побічки? В мене лише третій день. Взагалі не відчуваю нічого, крім як трохи більш пофігістична. Ну і перша година після прийому ніби легке запаморочення. Але вже начиталась про страшні побічки всякі і хочу бути готовою... Заходжу на есцитам.
Успокойся_Успокойся• 14 августа в 18:54
Таке враження, що боїтеся, що вам краще стане. Я пару місяців на топексі. Все ок.
Замороженная селедка
• 14 августа в 18:55
Ответ дляСкокоМнеДадите
У моего мужа побочек нет
Дякую. Цікаво, від чого це взагалі залежить? Ви не цікавились?
Замороженная селедка
• 14 августа в 18:56
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та нєєє))) Я хочу краще! Тому і заходжу на них, бо вже не вигрібаю сама. Просто стільки інфи про ті побічки, що готувалась до найгіршого, а воно геть окей)
Русланка з гілки• 14 августа в 18:58
Не было вообще ни каких побочек. Зачем вы их ждёте
Хорошо, что я ничего не читала, всё с врачом обсуждали.
Замороженная селедка
• 14 августа в 19:00
Ответ дляРусланка з гілки
Дякую! Та я вже теж шкодую, що читала)) Бо побічки побічками, а навернути себе я мастак😅
Бюст Березуцкого• 14 августа в 19:23
Не у всех они есть, вам повезло
У меня начались уже в этот же день.
Бюст Березуцкого• 14 августа в 19:23
Ответ дляРусланка з гілки
Мне пришлось потом читать, хорошо что было где , врач такого не говорил.
Русланка з гілки• 14 августа в 19:27
Ответ дляБюст Березуцкого
Связаться с врачом не было возможности ?
Сало не люблю• 14 августа в 20:42
Якщо за 3 дні ви не відчули побічок, то скоріш за все їх і не буде
Замороженная селедка
• 14 августа в 21:36
Ответ дляЯ пані прохана...
спільното))) ви так смішно балакаєте
Сорі, я тут дуже рідко буваю. Не знаю, яке звертання прийнятне на цьому форумі)