осень харашо• 14 августа в 21:02

Як прийняти рішення

Варіант виписати плюси і мінуси я знаю. Всі знають :) але цього мало. Бо не можу змусити себе працювати в правильному напрямку

Я думаю, такі ситуації зрозумілі більшості. Це і виїзжати чи ні (вроді виїзжати, але хто реально вчив якусь мову ці 3 роки). Це і зміна роботи. Вроді треба, але сумніви чи справлюсь, знову важко, а тут все звично і вже легко. І питання відносин. Вроді треба піти і відпустити. Але хочеться позитивних емоцій, а не ще один незакритий гештальт
ПолБатона• 14 августа в 21:04
вы так, потрындеть ни о чем? или есть какой- то конкретный вопрос, по которому не можете принять решение?
Вічний двигун• 14 августа в 21:04
Кидайте монетку, якшо у вас так важко з прийняттям рішень. Довіртеся долі
наКоблучках• 14 августа в 21:10
Ответ дляВічний двигун
Автор, меня учила психолог, что при принятии решений нужно слушать своё тело. Если вам нехорошо при принятии какого либо решения, например, сердцебиение, тревога и т.д, значит не нужно это пока вам
автор осень харашо • 14 августа в 21:15
Ответ дляПолБатона
Ну я 3 питання описала в темі. Так, вони всі актуальні
Але швидше просто понить
автор осень харашо • 14 августа в 21:16
Ответ дляВічний двигун
Так я ж все одно не буду робити, те що не хочу. Рішення приняте. Але в тому напрямку не рухаюсь
автор осень харашо • 14 августа в 21:16
Ответ длянаКоблучках
Точно. Класний варіант! Дякую
Жертва интернета• 14 августа в 21:19
Я представляю себе все всех подробностях- что будет, если я выберу вариант А, Б, С. И прислушиваюсь к себе. На каком варианте сердце екнет (от положительных эмоций), то такой вариант и выбираю
Ms. Android• 14 августа в 21:20
Вроді 🤦
Начебто
автор осень харашо • 14 августа в 21:21
Ответ дляЖертва интернета
Ну є ж такий варіант.
«От вивчу англ, програмування і через рік буду гроші заробляти і жити в Лондоні. Чи на Манхетені»
Все ж класно. Але англійська і досі важко дається і все стопорить
автор осень харашо • 14 августа в 21:21
Ответ дляMs. Android
Вроді 🤦
Начебто
Ви помилилися і темою, і місцем :))
Ms. Android• 14 августа в 21:25
Ответ дляосень харашо
Ви помилилися і темою, і місцем :))
Я читаю Ваш текст. Модне слово гештальт - легко, слово начебто - аж ніяк.
З цього й почніть Ваші прийняття рішень. Все просто.
автор осень харашо • 14 августа в 21:27
Ответ дляMs. Android
А я читаю ваш набір слів і нічого не розумію. Якщо ми вже перейшли на рівень давати непрохані поради, то почніть з ясного і однозначного вираження своєї думки
Що ви сказати то хотіли, крім як випендритися, що знайшли в моїй мові не літературне слово
Метелик• 14 августа в 21:38
Я тоже много думаю выезжать из Украины или нет, тут есть отношения , но они испортились, не знаю, не могу принять решение
автор осень харашо • 14 августа в 21:44
Ответ дляМетелик
О, так. Думаю, схожа ситуація у багатьох
Метелик• 14 августа в 21:49
Ответ дляосень харашо
Да страх что там будет не лучше, так как те кто там уже 3- 4 года хорошо устроились ( мои знакомые) нужно было сразу выезжать, а теперь уж не знаю....