Сорока-ворона• 14 августа 2025

Чим займається ваша мама у віці 62 роки і старше?

Моя все згадує молоді роки і вважає себе "списаною, нікому не потрібною". Мені цікаво, а що роблять інші жінки в такому ж віці, як проходить їх день.
Сплюшка• 14 августа 2025
Моя працює у мене нянею. Доглядає онука. Графік тиждень через тиждень
Розумна Губка• 14 августа 2025
Ответ дляПуки-куки
Шикарна лавнда - назву знаєте ? Здоров´я вашій мамі - краса!
Спасибо. Даже приблизительно не знаю, я из тех что смотрят на эту красоту, но не делают. Я б не смогла, честно. У неё двор всегда в цветах, подбирает так, чтобы когда отцветают одни, зацветали другие цветы. Жаль что это все в оккупации
На пів ставки• 14 августа 2025
Ответ дляСплюшка
І скільки ви їй платите?
ЭтаваНиМожетБыть• 14 августа 2025
Ответ дляНеВРотик
В 60 би вийти на пенсію. А потім шукати роботу щоб вижити на тій пенсії. Реалії 2025 року в Україні
А если нет сил?
Сплюшка• 14 августа 2025
Ответ дляНа пів ставки
І скільки ви їй платите?
10.000
Хлопаю ресницами• 14 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Чем вы хорошим хвастайтесь,стоя на костылях обрезала виноград ,наверное не от хорошей жизни
Моїй бабусі 99, намагається вхопитися за будь- яку активність.
Не всі себе списують, люди хапаються за життя, життя - це рух в усіх проявах- фізичних, розумових тощо
ЭтаваНиМожетБыть• 14 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
Вот это все требует заботы. Некогда почувствовать себя никому не нужною. Моей маме 65.
Там кошки
Perfect look• 14 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
Класс 👍
Очень красиво!
Розумна Губка• 14 августа 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Там кошки
10 штук.
ЭтаваНиМожетБыть• 14 августа 2025
Моя обожает вязать,раскраски по номерам.
Крем для арбуза• 14 августа 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
+
Дед мужа дожил до 97.
Мозг, конечно, столько лет жизни не осилил. Но лет до 95 регулярно ездил на дачу. И это не то, чтобы необходимость или кто заставлял - его оттащить оттуда невозможно было. Дочка с ним жила, полностью обеспечивала
Valentina shop2020• 14 августа 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Все это я понимаю и знаю ,но стоя на костылях ,это страх ...и куда там обрезать виноград,повторяю....не от хорошей жизни
Yuliya-23• 14 августа 2025
працює,займається городом
Чай не пью, только кофе• 14 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Це моторчик у людини, хоч на милицях та не сидить на ліжку та не плаче, а щось порається та робить.
Мнята• 14 августа 2025
Прогулянки, тренування, косметолог та інші бьюті процедури, зустрічі з подругами в кафе... Хатніх справ теж вистачає. Квіти, кицькі... Інтернет.
Самая СоветЧиваЯ• 14 августа 2025
Мені 62. Ввечері прийшла з роботи, п*ю джин з тоніком. Розглядаю покупку з Брокарду, отримала в поштоматі, нішеві парфуми. 3 дні вихідних, їдемо в Карпати. Відчуваю себе на 30. Діти дорослі, самостійні. В вересні поїздка у Грецію. Є дача, але не люблю землю. Їздимо тільки на пікнік, або коли треба траву покосити
Крем для арбуза• 14 августа 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Кем работаете?
Сплюшка• 14 августа 2025
Ответ дляНеВРотик
Ну так. Моя вийшла на пенсію, стаж 45 років. Пенсія 2600 і то не правильно розрахована. Судилися, виграли суд тепер аж 4800. Тому працює в мене )). Плачу типу зп + інші бонуси.
Кумедна• 14 августа 2025
62 це ще до старості років 15-20. Більшість ще працює. В організації , де я працюю більше половини співробітників старші 60, є й 70-річні.
Самая СоветЧиваЯ• 14 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Кем работаете?
В дочки на фірмі
Valentina shop2020• 14 августа 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Не исключаю ,что живёт одна вот и весь рассказ,приходится сама себя обрабатывать
Никому не рассказывайте про моторчик и всякую чушь,человек на костылях ,этим все сказано
Повелитель бітка• 14 августа 2025
Моїй мамі скоро 67, ще підписала контракт на 2 роки роботі в школі, працює в інклюзивній освіті. Є проблеми по здоров’ю, але говорить, що робота тримає її в тонусі. Плюс приватний будинок, город, курочки.
Батьку майже 72, але «здався», доживає свій вік після інсульту(
Телепузик• 14 августа 2025
Їздила до онуків, любила фантастику дивитись і читати, любила готувати. Жо сестри на вихідні за місто їздила- поробити на городі.
А в 63 померла..
рукиЖимолости• 14 августа 2025
Моя готує всякі корейські салати на продаж і торгує ними вже років 15, всілякі корейські морковки, баклажани, квашена капуста звичайна і рожева, декілька видів шампіньйонів.

зараз освоює новий телефон і ноутбук)
забула дописати, їй 63
Крем для арбуза• 14 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Вы прям убежденная пессимистка)
Выше про деда своего мужа писала. Он лет до 95 ездил на дачу. При этом почти не видел и почти не слышал. С ним его дочь жила, досматривала, полностью обеспечивала. Очень просила забить на ту дачу, бо и ей же приходилось таскаться - как его одного общественным транспортом отпустишь, автобус по времени, он часов не видит. Да и машин на дороге тоже. Нееет. Я еду и все.
Пытался шевелиться до последнего.
ША! я прийшла!• 14 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
Какая чушь? Моя бабушка в 82 уже с палочкой ходила, но ей надо было постоянно что-то делать. Она не сидела на месте. Такие люди просто, в движении постоянно, а не в телефонах как мы.
ElinaH• 14 августа 2025
Маме 63, она здесь сидит.
Еще воспитывает сестру-подростка, вернее делает вид. )) Гуляет много с двумя собаками и вторым мужем. Любит новые рецепты испытывать. Встречается в кафе с подружками. Ходит к косметологу. Водит машину. И на здоровье не жалуется.
Тоскующая• 14 августа 2025
Моїй 63, на пенсії. Підпрацьовує репетитором бо пенсія мала. А так стара вже вона так вважає, що правда вона має інвалідність і вдова вже 30років ... А так вже здоров´я не те. Раніше шила вишивала зараз зір і руки не ті. То дивиться детективні серіали читає. Подруг немає.
Я не чарівниця вам• 14 августа 2025
Рано вийшла на пенсію,була змога по стажу в 54,помагала сестрі глядіти дитину,коли та працювала і була зміна.А так,то домашня робота-город,кури.
Сердючка• 14 августа 2025
Моя працює повний день, їй 67. Живе одна у приватному будинку, там роботи вистачає, ще й город, квітник, малина, консервація. Іноді виносить на базар овочі, фрукти або малину.
Для мене це все мега багато.