А вот недавно• Изменено 14 августа 2025
Начальник мужа домогается моего мужа ?
Муж переодически рассказывает, что сталкивается с каким-то странным отношением своего шефа - то он на плечи руки ему положит, то по макушке потреплет, а то и вовсе погладит по спине и даже по шее. Естественно такое не каждый день, но переодически бывает какой-то тактил. Шеф женат, есть дети, уже взрослые, знает и что муж женат. Это действительно слегка гомосексуальное поведение или все нормально, просто шеф так симпатию выражает?
А вот недавно
• 14 августа 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ну хай дасть вже йому, може подружаться
Ага щас.
Пьяная вишня• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Ага щас.
«По макушке потреплет» это как, автор?)
Таракашечка• 14 августа 2025
Це не в Канаді? Бо у чоловіка подруги така ж ситуація 😂😂😂 чоловік отримав підвищення навіть. Нікому не відомо за які заслуги😂😂😂 але, блін, це реально проблема. Шеф теж одружений. Спочатку це було дивно і смішно, але тепер ні. Бо він дуже наполегливий якийсь і чоловік моєї подруги сам потерпає від якихось намьоків увесь час
mabelleamie• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Ага щас.
блин, скоро богатых @ебарей нам, девочкам, не останется из-за вашего напомаженного мужа))
А вот недавно
• 14 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
В Україні. Чоловік мій з начальником на короткій нозі, але теж не знає як реагувати на такі спецефічні прояви симпатії. Шеф наче в нумери і не тягне, але так і хоче доторкнутися. Я не переживаю, в своєму чоловіку впевнена, але якось дивно.
Таракашечка• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Може просто тактильна людина?
Ласую колобками• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
ахах, чет вспомнила поговорку - сучка не захочет, кобель не вскочит)
Дівчина Гілмор• 14 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
Може як батько синові пишається вашим чоловіком?
І по головці гладить
А вот недавно
• 14 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
Може просто тактильна людина?
Може і так. Скажу хай поспостерігає, чи тільки до нього така особлива увага чи до всіх.
Таракашечка• 14 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
І по головці гладить
Дивлячись по якій😁
Вибачте, не втрималась
Таракашечка• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Років на 20.
Ну то мабуть він його сприймає як сина
Таракашечка• 14 августа 2025
В чоловіка моєї подруги старший зо 5 років мабуть. Та й тему сексу часто обговорює що у них там з жінкою. І взагалі він якийсь кінкі (извращенец)
А вот недавно
• 14 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
Ну то мабуть він його сприймає як сина
Ну добре якщо так, але поглажування по шиї (зі слів чоловіка), все одно якось дивно.
Потринділиця• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Років на 20.
То може в нього ті поглажування, потрьопування як до дитини?
Потринділиця• 14 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
Вот без шуток. Ситуация как у вас почти. Или будет как у вас 😂
Це трешак...
Таракашечка• 14 августа 2025
Нехай скаже шефу, що його дотики збуджують його і подивиться на реакцію. Якщо шефу сподобається, то нехай пише заяву на домагання
Потринділиця• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
То може нехай скаже, що йому неприємно і попросить не торкатися? Або якусь висипку придумає, яка за словами лікаря може бути дуже заразною?
И.О. человека• 14 августа 2025
Это шеф так его доминирует. Как бонобо - все отношения через груминг и секс.
Дівчина Гілмор• 14 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
Або тоді шеф виявиться нормальним і розсвестить по офісу шо Микола блакитний
Таракашечка• 14 августа 2025
Ответ дляИ.О. человека
Возможно кстати
Dolce.Vita• 14 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
Вважаю що то не норм, і більше ніж дивно.
Не уявляю щоб я когось у себе на роботі так мацала. І друзів так не торкаюсь 🤷♀️
Леплю из пластилина• 14 августа 2025
Може ваш чоловік то позашлюбний син того шефа.Ось він і знайшов свого дитя і так свою любов проявляє
Нервогенератор• 15 августа 2025
Ответ дляТаракашечка
Ой, они реально агрессивно пристают, подальше нужно, никаких совместных пьянок и тп