Ластовиння• 14 августа в 23:33

IT і вік

Добрий вечір, таке питаннячко, як гадаєте вік має значення, коли є бажання спробувати свої сили в ІТ? Чи є таке негласне правило, що це лише для молоді. Цікава ваша думка і досвід.
Анонимушка• 14 августа в 23:34
Сейчас поздно пробывать, даже молодь сокращают
Самоучка• 14 августа в 23:34
В чем именно вы хотите попробовать свои силы?
ElinaH• 14 августа в 23:35
Сейчас нет смысла уже пробовать, джуны и частично миддлов заменил ИИ. Да и для сеньоров вакансий очень мало.
Мию чакри щоденно• 14 августа в 23:43
44 полет нормальный
автор Ластовиння • 14 августа в 23:46
Ответ дляМию чакри щоденно
44 полет нормальный
скільки років вже в айті?
Мию чакри щоденно• 14 августа в 23:47
Ответ дляЛастовиння
скільки років вже в айті?
В мене не технічна спеціальність
Але маю дві роботи
Ну ниче се• 14 августа в 23:51
Так. Має значення. Якщо буде вибір між новачками з приблизно однаковими знаннями 20 років і 40 років, то візьмуть звичайно 20річного, бо молоді більш гнучні, легше швидше навчаються ітд. Для того, щоб взяли 40річного він має демонструвати серйозний рівень необхідних знань.
Сонячний зайчик• 14 августа в 23:54
Це залежить від колективу. Якщо вони старшого віку, то візьмуть такого ж.
Серед молоді багато занадто амбітних і одночасно лінивих, а старша людина може показати себе більш адекватною.
Я така бойова• 15 августа в 00:02
Мені 45, тех лід, в ІТ вже років 20.
На співбесідах мені байдуже вік людини. Інше питання, що вакансій трейні чи джунів зараз дуже небагато.
Але, якщо є бажання, завжди варто пробувати.
Тут надолго• 15 августа в 00:59
до ШІ потрібно доклади власний інтелект - у молоді з цим великі проблеми, тому робота є, варто шукати в 40, і в 50
культУра• 15 августа в 01:21
В любом слусае попробуйте.
Лучше сделать, чем не сделать и жалеть всю жизнь.
Жена_КотораяСтена• 15 августа в 02:21
Так питання ж не у віці, а в ’спробувати’)
В моїй компанії вдосталь техлідів, системних аналітиків, делівері менеджерів та розробників по віку добре за 40+. Цілком собі успішно працюють, з зп від 5к$ і більше.
А для тих хто тільки зараз хоче спробувати, шансів вкрай мало. Це безвідносно до віку.
КАПСЛОЧНИЦА• 15 августа в 07:25
В 40 лет перешла работать в IT. Но я и до того всю жизнь за компом, и работала не в офисных приложениях. У меня основное правило - если я чего-то не пробовала делать, то и не знаю, могу или нет. Поэтому просто беру и делаю, не ставя себе ограничений.
Майданщица• 15 августа в 09:03
Провожу собеседования, между равными кандидатами:
1) 25лет, ИТ ВУЗ
2) 40 лет, курсы, минимальный опыт
Выберу молодого, он быстрее обучается, гибче, больше свободного времени на обучение (обычно, нет семьи и детей), в теме современных технологий, побочных знаний больше (курсы - локальный минимум дают), проще общаться, мне неудобно руководить человеком старше меня