ХуАнита• 15 августа в 00:23

ну що 15 серпня, всіх вітаю

з марними надіями і прийдешньою осінню
Играю_на_кларнете• 15 августа в 04:30
Ответ дляПухнасті штани
Вы думаете, Путин настолько дебил что отойдет просто так? Серьезно?
Ему Трамп бусики подарит в виде обещаний снять санкции и совместно разрабатывать месторождения на Аляске.
Борода• 15 августа в 06:26
Ботоферма ще не отримала завдання? Чи це такі теми мають викликати внутрішню дестабілізацію? Та звичайним людям пох на шлак, який тут ллється, у них вже імунітет на вкиди і висери
Люблю ВалЄру• 15 августа в 07:27
Ответ длядивчинка
Почему марними?откуда вы знаете?
Ну, как-то так...
ПрипоРошенная• 15 августа в 09:30
Я шампанским запаслась на всякий случай , вдруг Путина арестуют на Аляске
Пасхальний тролік• 15 августа в 09:46
І я вас вітаю з прийдешньою осінню. Літо якесь таке дивне було стосовно погоди. Ще й пролетіло, як завжди, що і не встигла помітити.
Пухнасті штани• 15 августа в 14:51
Ответ дляБлакитна устриця
Разве серьёзно кто то так думает?
Конца и края нет и не предвидится.
Та пол советчицы так думает