Ухахайкина• 15 августа 2025
Почему сейчас такая напряженка с поиском работы?
Год назад, лениво рассылая резюме , я через неделю поисков уже имела предложение и шла устраиваться.
Сижу сейчас, не увольняюсь, просто решила поискать из любопытства, вдруг будет что-то лучше.
Разослала уже 15 резюме - из них два отказа, остальные не просмотрены.
Работники уже не нужны?
Моторошні троянди• 15 августа 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
У дитини в школі під загрозою англійська цього року, бо вчитель влітку теж виїхала, а замінити ніким.
В в кого німецька - вже пару років без вчителя(
И це повний треш !!!
Розкажу нашу історію.
Ще 20 років тому в нашій поліклініці було багато молодих медиків - лікарів і медсестер.
Бо була літня головний лікар , яка започаткувала ціле направлення . Вона з 0 починала в свої 35 років і бачила все , як треба спілкуватися, як вміти отримати і приміщення і кошти на всю структуру . Тому кожен рік до нас приходило по 3-4 інтерни і їх навчали . А т.я колектив молодий , то з радістю приходили і медсестри. Вона дуже пишалася своєю працею і здавалося, що так буде вічно . Але вона не молоділа і на її місце прислали зверху молоду вертихвістку. На початку були незадоволені тільки старі, а потім , потихеньку і молоді зрозуміли, що щось вона не туди веде . Коротше , за 15 років вона розвалила всю структуру .І тепер навіть згадки немає , що ми були всі разом. Зараз із понад 30 лікарів залишилося 3 !
От така молода нахабна зміна старим правилам.
Пишу тут бо болить . І тому що розумію, що коли нищили лікарні , всім було начхати , і наша стара санітарка казала : Ой, ну шо там лікувати чи крапельниці ставити . Підуть ці - прийдуть нові.
А все , не прийдуть....
Скоро так буде і зі школами , нажаль.
Розкажу нашу історію.
А все , не прийдуть....
Скоро так буде і зі школами , нажаль.
Грозная Пантера• 15 августа 2025
Та же ситуация. Но лично я уже не надеюсь тут что то адекватное найти. А вообще поняла, что содержать наёмного работника сейчас видимо дорого и мало нужно уже, в частности менеджмент, например. Дорого и ненужно, поэтому многие уже обходиться без них.
Чарівна патика• 15 августа 2025
Ответ длябибизяна
Что ищите? У нас куча вакансий. Школа
Учитель рисования без пед образования модет быть?
бибизяна• 15 августа 2025
Ответ дляЧарівна патика
Для работы учителем пед давно не нужен
Чорт і Шо• 15 августа 2025
Ответ дляCopy-Paste
Ми зараз шукаєм, зарплати від 30 тис, Київ. Людей реально нема.
Яка у вас сфера?