Тоскующая• 15 августа 2025
Порадьте кросівки
Дівчата підкажіть будь ласка магазин чи фірму. В інтернеті тих магазинів купа..але хочеться перевірені.
Потрібні кросівки - шкіра, бажано з анатомічною підошвою або просто точно зручні для довгого ходіння, в яких можна ходити в дощ і вони не одноразові.
Бюджет до 2500грн.
Тро Нью-Йорку• 15 августа 2025
Такие, как вы хотите, скорее всего это Ecco.но за такие деньги можно купить только шнурки от них
Сірничок• 15 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Та пря там
Тоскующая
• 15 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
постоянно приходит реклама на ФБ с распродажей от Екко, это фигня, подделка скорей всего?
Тоскующая
• 15 августа 2025
постоянно вижу рекламу магазина Пратик, и модели симпатичные, может кто брал?
Майская киска• 15 августа 2025
Звісно ортопедичні складно буде знайти у межах оголошеного бюджету. Але людина попросила поради, а тут ригаючи смайли, клоуни та понти. Для чого?!
ГейТуда• 15 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Puma Smash L
Skechers D´Lites
Adidas Grand Court Base
Skechers D´Lites
Adidas Grand Court Base
Пума и адидас г еще то, в скечерс есть анатомическая стелька и кожа, мама после двух переломов и поменяли тазобедренный сустав, пуму адидас даже экко ей не подошло , а скечерс у нее и лето и осень, были в Париже так там бегали магазин скечерс искали купили там еще пару кроссовок, малая моя тоже скечерс любит , адидас не хочет и носить купила а они ей не удобны
Тро Нью-Йорку• 15 августа 2025
Ответ дляСірничок
Та пря там
И под дождём тоже будете в них ходить?
Дівчина Гілмор• 15 августа 2025
Ответ дляГейТуда
А якщо окремо купити ортопедичну устілку?
Тро Нью-Йорку• 15 августа 2025
Ответ дляТоскующая
В Харькове давно производят обувь Ессо Конечно цена намного дешевле, и эта обувь конечно не та, и отличается. Там даже подошва какая то левая
Тоскующая
• 15 августа 2025
Ответ дляМайская киска
я вже звикла, тут завжди так. Але найдуть і адекватні немільйонерши я думаю.
Не ортопедичне, а є звичайне взуття з анатомічною підошвою чи стелькою. бачила сайт Медікал шуз, шукаю і про нього відгуки
Сарафанное радио• 15 августа 2025
А не можу пуму носити, незручна вона мені. Три рази купляла різні моделі, всі невдалі для мене. Хоча нога стандартна.
Майская киска• 15 августа 2025
Ответ дляСарафанное радио
Так Пума взагалі дуже вузька.
Сарафанное радио• 15 августа 2025
Ответ дляМайская киска
Так Пума взагалі дуже вузька.
Ось і мені так здалося, хоча нога не широка.
Майская киска• 15 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Окремо устілка під замовлення буде тисячі три. Хіба що шукати стандартні у аптеках. Тоді до 1000 грн.
Мадам Тю-лю-лю• 15 августа 2025
мне нравится обувь Райкер, ботинки деми и зимние ношу годами, видела у них кроссы тоже есть, но я не по кожаным кроссам.
Тоскующая
• 15 августа 2025
Можливо є якісь українські виробники, польські? Ну не всі ж купують взуття по 10 тис
Чудо в декрете• 15 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Вітчизняні міряла, візуально нормальні, але нозі в них боляче стояти. Ходити не пробувала. Обидві ноги після перелому кісток пальців в стопах, на одній кістка вилазить від навантаження, теж шукаю взуття. Поки що просто блукаю по магазинах з різними цінами і міряю. Якщо знайду щось підходяще, напишу.
Майская киска• 15 августа 2025
Можете пошукати магазини стокового взуття. Воно йде без коробок. Може там найдете дешевше. Хоча не факт.
2500-3200 не велика різниця. То краще візьміть у Інтертопі. Ви ж їх не один сезон носити будете.
Майская киска• 15 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Якщо нога безпроблемна, то можливо. У мене двічі травмована, то тільки фірмові кросівки дають змогу ходити трохи довше. Один раз купила інші, то нормальні попались, але це скоріше виняток.
Тоскующая
• 15 августа 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
дякую за нагадування, маю туфлі їх, дуже зручні
18 мнеУЖЕ• 15 августа 2025
Ответ дляТоскующая
Шкіряні непогані є Bona. Недорогі.
Мені вони зручні. Але чи є там анатомічні устілки, не знаю.
НадпотужнаПотужність• 15 августа 2025
берите Ecco. Сейчас скидки на сайтах.
Только не берте подделку, она видна издалека.
Тоскующая
• 16 августа 2025
Ответ дляГейТуда
полистала скетчерс, написно экокожа. Как они себя ведут в дождь не подскажете?