lilul990• Изменено 15 августа в 14:29

Чим скінчиться сходка на Алясці

Та нічим не скінчиться. Путін тягне своїх бухгалтерів, будуть торгуватися... шось впарювати трампу, картіни дарить, я не знаю, лапшу якусь вішать, ліш би Індію і Китай від удару вберегти

Шо б вони не вирішили, ніхто не піде на добровільну здачу стратегічно важливих міст, територій і земель. Їхня здача і зняття санкцій з росії це подальша окупація України через пару років. Тим більше європа ніякі санкції не зніме.
Teonaa• 15 августа в 20:56
Ответ дляИошши
условие такое, чтоб его там близко не было
Путіна умова?