KROX@• 15 августа 2025

Почему я не верю в оземпик и т.п???

Все кому не лень колят, худеют, а что потом? Люди, вам реально не страшно?
Меломанка Маланка• 15 августа 2025
Оземпік не потребує вашої віри і розроблений був не для лікування ожиріння
Байрактарна• 15 августа 2025
Так вірите чи ні? Чого страшно . Є чіткі показання
ПростоБелка• 15 августа 2025
А где связь? Вы во что именно не верите?
Ганцю в кєдах• 15 августа 2025
С целью похудения — нет.
И вот новые побочки подъехали. Вероятность потери зрения — как бы не шутки.
https://www.who.int/news/item/27-06-2025-27-06-202...
Мне без сахара• 15 августа 2025
А вас кто- то заставляет верить ?
lilul990• 15 августа 2025
Якась молода американка в тік тоці жалілась на погіршення стану опорно рухового апарату, нестачу кальцію, ламкість кісток і волосся.

По суті на ньому пропадає апетит і організм недополучає багато чого корисного
So_so• 15 августа 2025
Интуиция

WHO is alerting health-care professionals and regulatory authorities to the risk of non-arteritic anterior ischemic optic neuropathy (NAION) associated with the use of semaglutide medicines—Ozempic®, Rybelsus®, and Wegovy®. The European Medicines Agency (EMA) has recommended updating the product information
Меломанка Маланка• 15 августа 2025
Ответ дляlilul990

Ви вже пограничні розлади свої оприлюднили , зайнялися оземпіком ?
ПростоБелка• 15 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
С целью похудения — нет.
Это мало волнует тех, кому срочно нужно худеть. У меня одногруппница на нем сидит и слышать ничего не хочет, только радуется, что одежду все меньше размером покупает.
автор KROX@ • 15 августа 2025
Ответ дляБайрактарна
У нас тут косметолог торгует монджаро, она не врач. Скинула со 110 до 65 за полгода. Хотя всю жизнь была толстой
Меломанка Маланка• 15 августа 2025
Ответ дляПростоБелка
Він не має в показах лікування ожиріння
Ні грама• 15 августа 2025
Ответ дляKROX@
Як у неї нема мізків- хто їй лікар
ПростоБелка• 15 августа 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Він не має в показах лікування ожиріння
Это тоже не волнует желающих волшебным образом скинуть много кг.
lilul990• 15 августа 2025
Я не розумію що оземпік міняє. Він же не міняє харчові звички
І якщо його не колоти - набереш усе назад?
автор KROX@ • 15 августа 2025
Ответ дляlilul990
Оце я теж не розумію
Ковбой Хагис• 15 августа 2025
Когда-то не верили и боялись антибиотиков, операций, лазера. Но прогресс не стоит на месте, не смотря на не веру некоторых людей.
Дівчина Гілмор• 15 августа 2025
Ответ дляlilul990
Вага повертається з надлишком, якщо не тримати тіло в тонусі
Рожева юбка• 15 августа 2025
Оземпик это лекарство
Его придумали в Дании для больных диабетом и разной степени ожирения
То, что у нас его пихают всем, неправильно
Сама купляю квіти• 15 августа 2025
В нас косметолог рекламує і коле Біопатид. Пише, що цей препарат взагалі найбезпечніший.
Це теж, щось накшталт Озеппіку?
Рожева юбка• 15 августа 2025
Ответ дляKROX@
Оце я теж не розумію
Правильно колоть всегда, так как диабет неизлечим
lilul990• 15 августа 2025
Друге - я дивлюсь по тим на кого підписана які сидять на мунджаро і семавік. Вони скидають вагу за рахунок чого? Менше їдять але все одно їдять якусь фігню. Там і м´язи горять, не тільки жир
Ганцю в кєдах• 15 августа 2025
Ответ дляПростоБелка
Я лично видела и слышала, как лечащий врач стационара (эндокринология) назначал его пожилой и достаточно тяжелой пациентке, которая, ко всему прочему, самостоятельно практически не передвигалась.Так там было куча анализов и обсуждений перед назначением. То есть, он взвешивал: риски/польза. И это тот случай, когда по медицинским показаниям.
Меломанка Маланка• 15 августа 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Колись реанімація проводилась вдування м диму в анус
успокойте_Меня• 15 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
У моєї подруги є пацієнти, які вже по 4 роки на оземпіку. Загалом все нормально, побічки є, але вони все одно задоволені (подруга гінеколог-ендокринолог).
Байрактарна• 15 августа 2025
Ответ дляKROX@
У мене сусідка продає план. Схудла
lilul990• 15 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Якшо навчишся тримати тіло в тонусі, то оземпік не треба буде
Меломанка Маланка• 15 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ви багато чого не розумієте
Можете закінчити медичний університет - зрозумієте механізм дії
Байрактарна• 15 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Це теж, щось накшталт Озеппіку?
Косметолог не лікар чи лікар?
lilul990• 15 августа 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Ви багато чого не розумієте
По відгукам тих кого я дивлюсь в реальному часі оземпік нічого не міняє кардинально, і не ізбавляє от рпп

Одна умудряється на мунджаро обїдатись солодким, потім ходить ригає бо її нудить
Сама купляю квіти• 15 августа 2025
Ответ дляБайрактарна
Косметолог не лікар чи лікар?
Не лікар, але має медичну освіту. Медсестра, здається.