Ще з цiкавого Про секс +2 Чого Боря Джонсонюк не стоїть пліч о пліч з українцями? +30 Эти выключения - спасение для лентяев +12 А ви уже дострибали на роботу? +17 Дорогой Владимир Владимирович +33 Чи варто створювати зараз теми про одяг, покупки, зовнішній вигляд? +56 Юляша опять за свое…) +22 Это типа на Светульку наехали? +19 Знаєте це як з ріптілоїдами і оприскування з літаків +13 Кто хочет посмеяться? Аж глаза мокрые:) +42
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Плохие новости. Извините..15+39115 Наконец-то дождалась. Счастлива до безумия. Будет девочка. Голосуем за имя12+24812 Питання до місцевих жителів центру і заходу України9+2389 До каких пор это будет продолжаться?8+2168 Что будет в ближайшие месяцы, взгляд астролога9+1709 Мы так и будем теперь жить? Всю жизнь?6+1656 Ви Вірите в перемогу?6+1636 ещё
Сейчас читают! Питання до місцевих жителів центру і заходу України9+539 Я зає.. ла ця зима, відключення світла, все бісить3+523 Фол аут, шоок, посмотрели? Жду следующий сезон, классный сезон+511 украли труп5+475 Советую сериал+471 Чим ви керуєтесь в житті?2+462 Хто всиновив дитину, що стало вирішальним поштовхом до цього рішення?+461