ЯяяКакаджамбо• 16 августа 2025
Чи можна садити помідори на тому самому місці кілька років поспіль?
Natalia505• 16 августа 2025
Бажано робити сівозміну, для покращення врожаю. Сидерати сіяти, особливо якщо не вносите органічні добрива.
Natalia505• 16 августа 2025
Якщо немає можливості, обробляйте грунт від хвороб. Помідори досить часто хворіють.
Безсовісна кума• 16 августа 2025
можна, але можуть хворіти. В цьому році садила 4 раз поспіль, бо місця мало. До цього все було добре, а в цьому році або вірус якийсь, або фузаріозне в´янення. На зараз вже посохли, але урожай був невеликий. Засіяла сьогодні гірчицею, ще планую триходермою обробити