Слава Українi• 16 августа 2025
Чем спасать розы от тли, чтобы не травить весь двор?
Как_б_не_так• 16 августа 2025
Тобто? Прискайте на троянди. Є біологічні засоби. Інсектофіт, наприклад. І мурах видалити
Чучело-Мяучело• 16 августа 2025
А чого травити весь двір? Ви ж тільки троянди обприскуєте. Із народних засобів працює концентрований розчин господарського мила коричневого.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 августа 2025
Не знаю, як рози, але я уже декілька років зелень від тлі рятую кока-колою. Хз що там в ній працює, але тля дохне і їсти не шкідливо
Заела_пластинка• 16 августа 2025
Битоксибацилин - у меня отец любитель роз, разводит много лет на даче, а еще он всегда говорит - азотные удобрения для роз зло, перестал пользоваться и тля пропала. мягкий лист - это приятное местечко для тли (слова папы).
Просто болталка• 16 августа 2025
Червоний гострий перець гарно від тлі допомогає. Пачку меленого перцю на відро води
Смайлик• 16 августа 2025
Ответ дляПП-шница
в мене не багато троянд, то я руками давлю (в перчатках гумових)
Я теж...Особливо коли вона на молодесеньких пагонах сама зелена і соковита)))