Bransoletka• 17 августа 2025

Що буде, якщо Зе відмовиться віддати Донбас?

От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Brita• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
особливо я вірю в письмову згоду путіна не нападати на нас

З добре укріплених донбаських позицій з розвиненою логістичною інфраструктурою

Повністю з вами згодна
По вашей логике война не закончится никогда. Это будет продолжаться вечно

Natalia505• 17 августа 2025
Ответ дляBrita
Ізраїль скільки воює?
космея• 17 августа 2025
Ответ дляKorsika999
Как минимум до Польши, где можно устроится практически сразу на работу и податься на карту побыта. А там видно будет. Все лучше, чем голодать в Украине или гнить в земле
Скільки мільйонів зможе прийняти Польща ще і забезпечити роботою!
Ви така наівна.
lilul990• 17 августа 2025
Ответ дляBrita
Удалено администрацией...
Brita• 17 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Ізраїль скільки воює?
Т е вы готовы воевать как Израиль?
Я не готова.
автор Bransoletka • 17 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
Natalia505• 17 августа 2025
Ответ дляBrita
Т е вы готовы воевать как Израиль?
Я не готова.
Моя чи ваша готовність, не готовність, на війну ніяк не вплине.

lilul990• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
А ви предлагаєте окупувати Дніпропетровську область

По факту ваших дописів
Кузякин• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Просто якшо прикинути:
Там такі укріплення шо їх місяцями можна штурмувати

Здогадуюсь про масштаб створений за 12 років

І все це віддати кацапам а самим вийти в чисте поле і надіятись шо тобі в спину не будуть стріляти

Якшо ви вірите путіну автор, не значить шо в Україні не лишилось хоть трохи розумних людей
Удалено администрацией...
автор Bransoletka • 17 августа 2025
Ответ дляLinda312
От воно так і є. Теж маю пару знайомих чоловіків, які нелегально виїхали за кордон. І звідти ’вєщають’ що ти ж розумієш віддавати не можна. А ти приїдь і тут повоюй хоча б тиждень, а потім і поговориш.
Моя знайома на таке відповіла ’ мій не може воювати, у нього грижі на спині’
Korsika999• 17 августа 2025
Ответ длякосмея
Ви така наівна.
Пару миллионов точно сможет. При чем тут наивность? Есть еще много стран, где можно жить и работать. Наивность, это думать о каких то отвоевываниях
Linda312• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Від цеї демагогії у мене голова розболілася
Удалено администрацией...
Brita• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
lilul990• 17 августа 2025
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Тут зараз все брєдом будуть називати шо суперечить вашим кацапським методичкам
Linda312• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Так ми і не можем безкінечно тягатися з нерівною собі силою. Ви ж це розумієте?
lilul990• 17 августа 2025
Ответ дляLinda312
Удалено администрацией...
автор Bransoletka • 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Блокую, досвідос, польська Ксена-воїн
космея• 17 августа 2025
Ответ дляKorsika999
Я десь писала, про отвоевываниях?
Кузякин• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...

Helenny• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Зупинення бойових дій, проведення виборів і зміна влади на проросійську. Буде типу як в Грузії
Як в Грузії не буде.
Буде, як в Чечні.
Більшу половину населення перебʼють, залишиться лише купка.
Чи Ви сподіваєтесь в ту купку попасти.
Colombina.• 17 августа 2025
Да, примерно так все и будет, постепенное, но верное ухудшение всех позиций
автор Bransoletka • 17 августа 2025
Ответ дляHelenny
Як в Грузії не буде.
Буде, як в Чечні.
Чи Ви сподіваєтесь в ту купку попасти.
Про війну тут теж усі яро казали, що її не може бути
Natalia505• 17 августа 2025
Війна триватиме, може в іншому форматі. Чудом, завтра, не закінчиться. Дипломатія має бути примусова, їх мають примусити зупинитись. Поки що ніхто цього не робить. Я поки що не бачу умов для виведення військ.
Natalia505• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Ніколи такого не писала.
космея• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Що буде з нашими військовими при пропутінській владі?
Linda312• 17 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Да не примусить їх ніхто. Їм ті балачки і дипломатія до одного місця, нажаль.
Helenny• 17 августа 2025
Ответ дляLinda312
Удалено администрацией...
Colombina.• 17 августа 2025
Ответ дляmarata
Не краще. Але й жити під владою хуйла я не хочу. Не за це загинули мої рідні, друзі й решта воїнів(
Удалено администрацией...
Natalia505• 17 августа 2025
Ответ дляLinda312
З Афганістану вивели. Ви порівняйте можливості двох країн.
Colombina.• 17 августа 2025
Ответ дляBransoletka
Был бы охренительный сценарий, но советчицы предпочтут просто всех мужиков положить в боях и еще часть земель превратить в пыль