От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Ответ дляЭ-велин@
Кого?
Ну якщо вам ок те, що творить наша влада, то питань немає, усе зрозуміло.
P.S. марафон хоч не дивитеся?
Фрау Донна Роза• 17 августа в 07:22
Ответ дляmarata
Не краще. Але й жити під владою хуйла я не хочу. Не за це загинули мої рідні, друзі й решта воїнів(
В таком случае нужно открыть границы, кто не хочет мирно, но под чужой владой, пусть спокойно выезжают
Фрау Донна Роза• 17 августа в 07:23
Ответ дляBransoletka
То хай гине ще більше - така логіка? Чи який ви бачите РЕАЛЬНИЙ розвиток подій?
Тем, кому за продолжение, наверное нормально живётся в ужгородах, на голову овно не падает
Фрау Донна Роза• 17 августа в 07:24
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Ну вот минские им карман жали, как оказалось
Ответ дляBransoletka
P.S. марафон хоч не дивитеся?
О, дныр пожаловал. А почему вам интересна судьба Украины и не выехали на родные болота, если та власть вас устраивает? саратов или орск ждут вас, и все ваши проблемы тут же закончаться
Ответ дляФрау Донна Роза
При том что до 14 года прекрасно жили при владе которая в десна целовалась с рашей
Начиная с Кравчука все были пророссийские. Жили же как-то.
Фрау Донна Роза• 17 августа в 07:26
Ответ дляlilul990
Віддати Донбас це як віддати домушникам ключі від вашого дому і надіятись і вірити що вони не вломляться в дім і не обнесуть його
Таким макаром юг и отдали
Ответ дляФрау Донна Роза
Згідна
сахарный комок• 17 августа в 07:36
Ответ дляBransoletka
Зупинення бойових дій, проведення виборів і зміна влади на проросійську. Буде типу як в Грузії
Удалено администрацией...
Ответ дляlenchik92
Ну реально) скажемо Донецьк не віддаємо, і путін так а ну ок, тоді я не наступаю нікуди .
Я сама з Донецька, мені боляче думати про це, та він втрачений вже давно.
З точки зору воєнної необхідності укріплені фортифікації віддавати ну якось дуже тупо
Ответ дляlilul990
Автор, де звучить слово віддати шось агресору
Там завжди розгоряється ще більша війна яка перекидається на сусідні страни
Ви здається в Польщі?
Переживаєте щоб там вас війна не догнала?
Тому хай краще тут усе колотиться?
сахарный комок• 17 августа в 07:37
Ответ дляЛеска
А зе може віддати Донбас?? Це його особиста власність що може на свій розсуд віддавати?
А чия власність, ваша?)