Bransoletka• 17 августа в 06:47

Що буде, якщо Зе відмовиться віддати Донбас?

От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Na kablukah• 17 августа в 07:39
Ответ дляBransoletka
І за збігом обставин усі ці диванні вояки десь за кордоном і вони ну дуууже не хочуть закінчення війни
Я тоже за границей, но не понимаю логики до последнего украинца.
lenchik92• 17 августа в 07:41
Ответ дляlilul990
З точки зору воєнної необхідності укріплені фортифікації віддавати ну якось дуже тупо
Так там немає вже нашого, в 2022 Марʼїнка під Донецьком яка 10 років трималася нами її просто закидали снарядами стерли з лиця землі все домівки разом з нашими військами і зайшли. І все.

І так вони роблять з усім. Тупо винищують і заходять.
космея• 17 августа в 07:42
Ответ дляЛеска
Ну той же письмово!!! пообіцяє більше не нападати, більше ні-ні
А потім письмово напише ’слово дав - слово забрав’
автор Bransoletka • 17 августа в 07:42
Ответ дляlilul990
У вас якась істерика? Подумайте про військових

Вони мають вийти з бетонних укріплень на донбасі і оборонятися де?

У чистому полі?
Саме так - ПОДУМАТИ про військових. Бо вони не титани, а люди. Живі люди, яких наловили на вулицях і відправили вмирати( бо більшість добровольців вже загинуло). Скільки ще вони в змозі триматися? Це не буде безкінечно. Ви хоч уявляєте яка кількість СЗЧ? Бо військовими стали насильно.
НадпотужнаПотужність• 17 августа в 07:42
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
lilul990• 17 августа в 07:42
Просто якшо прикинути:
Там такі укріплення шо їх місяцями можна штурмувати

Здогадуюсь про масштаб створений за 12 років

І все це віддати кацапам а самим вийти в чисте поле і надіятись шо тобі в спину не будуть стріляти

Якшо ви вірите путіну автор, не значить шо в Україні не лишилось хоть трохи розумних людей
lilul990• 17 августа в 07:43
Ответ дляBransoletka
Ну це все демагогія

А по факту. Як ви покроково це бачите?
автор Bransoletka • 17 августа в 07:44
Ответ дляlilul990
Просто якшо прикинути:

Чи розумієте ви, скількох життів українських чоловіків коштує те ’ кацапи місяцями штурмували позиції’?
lilul990• 17 августа в 07:45
Ответ дляBransoletka
Та хвате лити воду в ступу.

Як вийти з тих укріплень так шоб після того не почався масований наступ на Дніпропетровську область?
автор Bransoletka • 17 августа в 07:45
Ответ дляlilul990
Ну це все демагогія

А по факту. Як ви покроково це бачите?
Демагогія - це ваші дописи про те, як кацапи в лоб розбиваються об наші позиції
автор Bransoletka • 17 августа в 07:46
Ответ дляlilul990
Та хвате лити воду в ступу.

Для цього і існує дипломатія
lilul990• 17 августа в 07:46
Ответ дляBransoletka
Автор, ви нічого не розумієте в цьому і триндите про речі які можуть загрожувати життю військових

Акстітєсь
сахарный комок• 17 августа в 07:46
Удалено администрацией...
lilul990• 17 августа в 07:46
Ответ дляBransoletka
Для цього і існує дипломатія
Як у дебальцівському котлі? Там теж була дипломатія

Нагадаю вам
coch100• 17 августа в 07:47
Ответ дляlilul990
Просто якшо прикинути:

Вы ошибаетесь.
Brita• 17 августа в 07:48
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
lilul990• 17 августа в 07:48
Ответ дляcoch100
Вы ошибаетесь.
Korsika999• 17 августа в 07:48
Удалено администрацией...
lilul990• 17 августа в 07:49
Ответ дляBrita
Удалено администрацией...
Дайте відповідь на питання: ви вірите шо після відходу звідти не почнеться масований наступ на Дніпропетровську область?
космея• 17 августа в 07:50
Ответ дляФрау Донна Роза
В таком случае нужно открыть границы, кто не хочет мирно, но под чужой владой, пусть спокойно выезжают
І сильно ви виїдете по безвізу і надовго?
lilul990• 17 августа в 07:50
Домогосподарки вирішили розпорядитися життям військових

І виганяють їх з укріплених позицій в чисте поле щоб зберегти їм життя

Ак-єть

Korsika999• 17 августа в 07:50
Удалено администрацией...
Brita• 17 августа в 07:51
Ответ дляlilul990
Все войны во все времена заканчивались подписанием документов
Если будут официально подписаны бумаги, то да, верю
Linda312• 17 августа в 07:51
Ответ дляBransoletka
От воно так і є. Теж маю пару знайомих чоловіків, які нелегально виїхали за кордон. І звідти ’вєщають’ що ти ж розумієш віддавати не можна. А ти приїдь і тут повоюй хоча б тиждень, а потім і поговориш.
coch100• 17 августа в 07:52
Ответ дляlilul990
А чо смеётесь. Укреп был под авдеевкой, после прорыва там дальше все из говна и палок, поэтому до покровска и дошли.
lilul990• 17 августа в 07:52
Ответ дляBrita
особливо я вірю в письмову згоду путіна не нападати на нас

З добре укріплених донбаських позицій з розвиненою логістичною інфраструктурою

Повністю з вами згодна
Korsika999• 17 августа в 07:52
Ответ длякосмея
Как минимум до Польши, где можно устроится практически сразу на работу и податься на карту побыта. А там видно будет. Все лучше, чем голодать в Украине или гнить в земле
Seehund• 17 августа в 07:52
Не думаю, что после стольких затраченных усилий удовлетворится рашка таким мизером. Но каждый волен верить во все что угодно.)
Linda312• 17 августа в 07:53
Ответ дляlilul990
Віддати Донбас це як віддати домушникам ключі від вашого дому і надіятись і вірити що вони не вломляться в дім і не обнесуть його
А він вже не відданий? Там діти виросли не знаючи про Україну і чого взагалі йде якась війна. Це їх нове покоління зараз.
Моя свекруха з Криму, вже й забула, що в Україні жила. Її обоє внуків від другого сина виросли вже в іншій країні, говорять всі виключно російською.
lilul990• 17 августа в 07:55
Ответ дляLinda312
Від цеї демагогії у мене голова розболілася