От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
У меня только одно желание,чтобы мрак наконец развеялся над Украиной.
Отже. Відповідь очевидна: донатьте на зсу і не розганяйте рашапропаганду
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Клементина• 17 августа 2025
Ответ дляDumky
Люди, Зеленський їде не сам до Трампа. Там вже назбиралась команда.
При чому дуже крута команда!
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
І Фондерляйн, і Рютте, і Макрон, і Стармер, і Мерц
Короче, цілий парад
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляPeres Lal
Завтра Зе в компании евро-подпевал к Трампу едет, так в новостях пишут. Закончится тем, что Трамп скинет Украину на поддержку европейцев, прикрутит поставки вооружения. У него свои бизнес-интересы с рашей. Эксон при выходе с российского бизнеса потеряла 4,5 миллиарда долларов, хотят веруть и приумножить вложения. Но это только мое предположение.
А как Европа нас поддержит? Пришлёт свои войска или вернёт в Украину миллион военнообязанных мужиков?
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
От вас б туди .
Відразу все вирішилося .
Нет,я не вписываюсь в эту гоп компанию идиотов и проныр.
Ромашка -3390• 17 августа 2025
Если зеля не подпишет договор, США больше не будет давать оружие. Воевать нам нечем и некем. Даже ракет для ПВО скоро не будет
С осени нас ждёт жопа...по 1000 Дронов уже будут запускать.
Европа не потянет нас.
Все желающие воевать дальше, через год , к сожалению, будем обсуждать новые оккупированные области...если доживём
Европа не потянет нас.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Ви навіть можете вважати,що земля тримається на трьох китах.Яке це має значення?
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляКлементина
При чому дуже крута команда!
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
Решили Зелю на этот раз самого к Трампу не отпускать.Пусть под присмотром будет,мало ли
Ответ дляКлементина
При чому дуже крута команда!
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
Сподіваюсь, вони знайдуть слова для Трампа, щоб переконати його в тому, що умови, які висунув Владімір - то хєрня, яка не зупинить війну, а продовжить.
Дева Мария• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Єрмак створив корупцію, посадив олігархів на держпосади з 90-х починаючи?
Єрмак - відповідальний за будівництво укріплень?
Я вас запитала просто з цікавості які конкретно ДІЇ Єрмака в сферах, якими він займається, ви вважаєте проросійськими.
Да что вы за 90 вспомнили ))) пусть отвечают за себя и сейчас . Мир обороны например и другие ч вы вообще читаете , сколько там дел открывают ? И это вершинка айсберга которую нам вываливают в новости
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляNatka A.
А яких ви умов чекаєте?Тільки реалістичних
Ответ дляМаска-0b9f
По сусекам пометут, дадут денежек и того вооружения, которое производят сами (патроны, снаряды, мины). А вот что-то более существенное (средства ПВО, авиацию, дальнобойные ракеты, бронетехнику) уже будут давать только с оглядкой на Америку. И чем меньше оружия будет идти с Америки в ЕС, тем больше нам будут высказывать слова поддержки.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Не за 90, а з 90-х і до 2025. Корупція була і є.
Нехай відповідають за зараз, я не проти.
Справи відкривають - мене це радує. Аби ще суди не відпускали хабарників.
Але на конкретне запитання про проросійськісиь Єрмака я так і не отримала відповіді. І не отримаю ніколи, судячи з усього ) Будете писати все підряд, але не конкретику.
Ромашка -3390• 17 августа 2025
Ответ дляолена олена
Донецьку область здавати не будуть
И как долго мы сможем удерживать ее без американской помощи??
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну так і ота також може це вважати
Яке це має значення ?
Ответ дляРомашка -3390
Европа не потянет нас.
Нєчєм, нєкєм… тим часом на болотах щодня щось гепає та летить. Навіть торгові центри не працюють в деяких регіонах.)
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляРомашка -3390
Европа не потянет нас.
Насправді ж*па чекає на рашку, тому Трамп і протягнув руку допомоги другу владіміру. Бо 50 днів до осені були б катастрофою для молі, судячи з останніх економічних оцінок
Дева Мария• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Відкрийте Гугл , почитайте самі . Партія регіонів . Практично всі корупціонери це його люди .
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляNatka A.
Віддати рашці тільки те, що окуповано. І не більше.
Для остальноі території України військові гарантії , щось накшталт статті 5.
Тільки це зупинить війну в майбутньому.
Ну таке.Яка країна захоче першою підставлятись під війну з Росією?Ну навіщо це їм?В казочки,що Путін після України піде на Європу,вони не вірять.
Ответ дляРомашка -3390
Европа не потянет нас.
Європа прокидається з летаргічного сну, завдяки Трампу
Десь уже була інф - з лютого 22 по червень 2025 Європа надала Україні на 4 млрд більше зброї, ніж США і розрив збільшується
Тому, якщо США відмовиться надавати зброю (а це його ЄДИНИЙ важіль впливу на Зе) - буде більше надавати Європа, вона збільшує виробництво зброї, докуповує в корейців
Бо Європа прекрасно розуміє - сьогодні Трамп здасть хуйлу Україну, а завтра - прибалтів з поляками
Тому і відправляють в США цілу європейську делегацію, щоб старий провокатор-маразматик знову не влаштовував цирків ’чого не в костюмі приїхав і на подякував 118 разів на сходах’
Лисий хвост• 17 августа 2025
Ответ дляРомашка -3390
Удалено администрацией...
Думаю Донецкую никто не спрашивал в 2014, тупо менты и Сбу сдали. А так да в составе Украины им жилось неплохо. Самые упоротые типа засланца губарева ито уже прозрели, а население таки видит разницу, только говорит не хочет
Ответ дляКлементина
При чому дуже крута команда!
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
і Стубб з Мелоні , яких Трамп любить.
Короче, цілий парад
Правильно, потому что кто-то домен хк.лу сказать, что не собирается Украина идти на уступки.
Эта плешиаая потвора неуспела в нору залезть, уже лукпшенко звонит и докладывает как прошла встреча с Трампом. Потому, чтопиструн мал принимать решения одному, вот весь путин
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Оцих?