От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляNatka A.
Ага!
Якби не вірили, зараз би таким парадом не їхали.
Якби вірили,то гуртом би задушили Росію ще на початку війни.Економічними та воєнними методами.У них є така можливість.А те,що вони Зелю до Трампа повезли,до дупи сині очі.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Відкрийте Гугл , почитайте самі . Партія регіонів . Практично всі корупціонери це його люди .
Я питаю ще раз: які дії конкретно Єрмака ви вважаєте проросійськими
’ Всі корупціонери - його люди.’ Про це каже хто? Порошенко, кум Медведчука, який в БПП набрав тих самих регіоналів ( 20% на мінуточку)) ?
Які дії, заяви, рішення Єрмака ви вважаєте проросійськими? Чи помітили його ’ проросійськісиь’ в групі Єрмака - Макфола з 2022, зокрема?
Чи є проросійськість в поверненні ви крадених дітей з окупації?
Чи ще в чомусь , чим займається конкретно він?
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляLeliss
А чому ні? До останнього буде ок?
Хочеться просто жити далі, не ховатися чоловікам, не вивозити дітей
Ви мрієте, що буде все як до війни? До того, як імперія людожерів розпадеться?
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляLeliss
Жили ж до 14 року і якось було не гірше, ніж зараз
До 2014 ішла підготовка до того, що розпочалося з 2014
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну таке.Яка країна захоче першою підставлятись під війну з Росією?Ну навіщо це їм?В казочки,що Путін після України піде на Європу,вони не вірять.
Це ви не вірите. А німецька розвідка вірить. Тим більше країни Балтії
Aksinia 111• 17 августа 2025
Всем кто верит слову хуйла и в заверения что русня не бьёт по гражданским объектам . Сегодня прилетело ДВА КАБА в Лесное, 15 км от центра Харькова . Расхерачили кладбище . Это ли не терроризм ?
Они утонули во лжи и крови ! Только умственно отсталый может верить, что хуйло хочет закончить войну .
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
На початку війни вони просто хотіли подарувати пуйлу Україну
Ответ дляBransoletka
Ви здається в Польщі?
Переживаєте щоб там вас війна не догнала?
Тому хай краще тут усе колотиться?
я в Харькове седня Каб в обл прилетел, такое сейчас через день, уже как то побоку, если отдать Донецк следущий Херсон с Запорожьем, потом Харьков, Суммы, Одесса, сейчас орки хотят поменять 550ко захваченых на 7тыс км морда у них не треснет от счастья?
Aksinia 111• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Радник голови ОП Єрмака пропонує вийти на протест під Театр Франка, щоб посилити переговорні позиції у Вашингтоні.
Соберутся ’ картонки’ против ультиматума хуйла, против оккупации руснявой ? Очень сомневаюсь !
Лисий хвост• 17 августа 2025
Маска, может хоть потрудитесь почитать сколько потратил хуйло на войну? 1,3 трил долларов . За сожженные лесополосы и разрушенные дома.
Он зарабатывает нефтью и газом, но шо то не получается у него до БИрлина.
А восстановить нефтебазы которые по 15 лет строили, оно ж не быстро. Я не говорю уже за флот, стратегическую авиацию, танки, БТРы и всякую другую военную технику
Такого долбоеба не видел мир давно
Мне не жаль россиян, они имеют то что заслужили и мы имеем то, что допустили мысль, что они нам братья и гаранты гребанные
Такого долбоеба не видел мир давно
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляAksinia 111
Так отож.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну і?Чим вони ще займаються,щоб цього не сталось,крім того,що захищаються Україною?
Ответ дляAksinia 111
Неплохая идея выйивсей Украины и путина на х.й послать. Пусть мир видит, что украинцы хотят жить в своей стране, на своей земле, по своим флагом!
Ответ длячаревна
А главное - очень эффективное. А если бусик ТЦК подогнать, то останутся демонстранты только женского пола. Демократия, она такая.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ничего не понятно.То они боятся,что Россия на них нападёт,то хотели подарить Украину пуйлу.Зачем?Чтобы пуйло стал ещё сильнее с Украиной в составе?Они шизофреники?
Aksinia 111• 17 августа 2025
Ответ длячаревна
Идея хорошая, но ’картонкам’ не интересная .
Ответ дляMira29-c3c3
Усі хто проти ,на росію,будь ласка .
Откройте людям границы! Отпустите тех, кто не готов отдавать свою жизнь за вас и ваше кодло. И варитесь потом в этой войне хоть до усрачки. Жрите друг друга.
Но нееееет, вы хотите чтоб вместо вас воевали те бедняги, которых на улицах похищают. За вас и вашего тцкуна домашнего. Присосались к кормушке и жиреете на чужой крови.
Aksinia 111• 17 августа 2025
Ответ дляPeres Lal
Картонок много запаковали? Хоть один случай?
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляAesonne
Жерти будете ви один одного .
До 22 р були відкриті . Чого сиділи ?
Ответ длячаревна
Сейчас нос по ветру делать надо всей стране.
Помогать своей армии и не прощелкать важные события, чтобы случаечего снова сплотиться
Нам не нужно армия! Если вы не там, и вам она не нужна. А за остальных не отвечайте, я, моя семья не пойдет в армию! Кому нужна тот идёт, а не пи...т!
Внеблоковый статус и хватит этих игр с огнем!