GirlSuper• 17 августа в 09:52

Добрий ранок

Що на сніданок?
автор GirlSuper • 17 августа в 10:33
Ответ дляNathalie27
А мерседес їй подарували за гарні очі)
Аякжеж
Благодійність 😂
К₽рва така
автор GirlSuper • 17 августа в 10:34
Ответ дляАвокада
такая зп за месяц на нуле.
там вряд ли неделю протянешь.
мой сын провоевал аж сутки и пропал безвести.
вернее орки утащили к себе его тело. так написали в акте расследования вч.
Боже (((
Nathalie27• 17 августа в 10:35
Ответ дляAnyaSkazka
Я не знаю, скільки кладе Аліна. Я розумію, які зарплати отримують депутати, і що вони можуть дозволити собі таке авто зі своїх доходів.
Яку зарплату потрібно отримувати, щоб дозволити собі купити нове авто за 60 тисяч? І скільки отримують саме депутати Київради?
Авокада• 17 августа в 10:38
Ответ дляGirlSuper
Боже (((
да. жизнь моя превратилась в ад.
если в плену-то будут издеваться, а мертвый- то тоже хуже нет.
вот думаю, что труп бы не тащили.
писали,что с коптера видели,что он лежит без движения, а потом 2 орка его утащили на свои позиции ((
автор GirlSuper • 17 августа в 10:39
Ответ дляАвокада
да. жизнь моя превратилась в ад.
вот думаю, что труп бы не тащили.
И ничто не уймет вашу боль 😢
Никакие слова…
Это горе
КлавдіяЧерепиця• 17 августа в 10:39
Наглядний показник, шо всі вони там такими стають, яка б проста і добра людина на перший погляд не була, а гроші роблять своє
Авокада• 17 августа в 10:40
Ответ дляGirlSuper
И ничто не уймет вашу боль 😢
Никакие слова…
Это горе
да.спасибо за сочувствие.
Микса6• 17 августа в 10:46
Ответ дляАвокада
да. жизнь моя превратилась в ад.
вот думаю, что труп бы не тащили.
Дай Бог чтобы был жив! Действительно, труп бы не тащили, зачем он им. Не думайте что будут издеваться, не все люди звери. Может в обмен попадет.
Nyavka_mavka• 17 августа в 10:48
Ответ дляGirlSuper
Які зп у депутатів?
Вона не так давно депутат
Ні скільки. Лише депутати Верховної Ради мають зарплату. Місцевих рад - це безоплатна робота
https://thegard.city/articles/272491/pro-zarplatu-...
Eska_1980• 17 августа в 10:49
Ответ дляGirlSuper
Які зп у депутатів?
Вона не так давно депутат
Погуглила, ну, чесно кажучи, непогана в неї історія, щоб на норм авто заробити, 10 років у війську.
VShpak• 17 августа в 10:50
Авокада, не можу вам написати (
Якщо полон, то є надія. На днях зустрічали хлопця, який 3 роки провів у полоні !!! Так, це диво, але воно трапляється !
Вірте, шукайте, не здавайтеся !

У нього родина також 2 роки нічого не знала, мітингували тижнями під Радою, а потім писали всюди, їздили до Києва, і домоглися, аби його включили у списки на обмін і повернули ! Це такий подвиг родини, але воно того варте …

Там взагалі хлопець в 19 років пішов добровольцем в 22-му, потім пішов брат, і ще й мама призвалася, бо 2 сини на війні, не могла дома всидіти.
Воювала за визволення хлопця тітка, вона реально герой, як і племінник !
Микса6• 17 августа в 10:54
Ответ дляVShpak
Авокада, не можу вам написати (
Вірте, шукайте, не здавайтеся !

Надо добиваться чтобы пленного включили в список на обмен. Кто-то писал что многие ждут обмена по нескольку лет потому что их не включают в обменный список. Уж не знаю по каким причинам.
автор GirlSuper • 17 августа в 10:56
Ответ дляАвокада
да.спасибо за сочувствие.
Авокада• 17 августа в 11:00
Ответ дляVShpak
Авокада, не можу вам написати (
Вірте, шукайте, не здавайтеся !

дякую,що написали мені,за підтримку.
я подала більш ніж в 10 організацій на розшук.
поки відповідей не має.
син зник не так давно -25 травня.
VShpak• 17 августа в 11:00
Ответ дляМикса6
Тому що, списки нереально великі, а скільки тих обмінів (
Та й орки не всіх міняють …

Про того хлопця вони взагалі не давали інформації, куди б не писали - ніде його типу не було, але все ж добилися, знайшли.
Авокада• 17 августа в 11:01
Ответ дляМикса6
так мой сын не в статусе военнопленного,а в пропавших безвести.
это между небом и землёй
Авокада• 17 августа в 11:06
Ответ дляVShpak
Та й орки не всіх міняють …

так я намагалася, з відчаю, звернутися до МО РФ,але наші не пропускають.
VShpak• 17 августа в 11:24
Ответ дляАвокада
Вам треба знайти групи родин військовополонених, вони там якось подають запити саме в колонії орків.
elenze66• 17 августа в 11:57
Ответ дляAnyaSkazka
Прості солдати, які приймають участь в бойових діях, отримують по 130 тис.
А Аліна мабуть солдат і 130 тис. заробляє. Знайомий в ППО заробляє 20-24 тис. На машину і квартиру ще не заробив. Не рівняйте з/ тих хто на 0 з іншими.
Лина-7139• 17 августа в 12:08
Ответ дляAnyaSkazka
В в мене вже пів села до Львова переїхали, в свої квартири. Для когось секрет, що військові, які дійсно воюють, а не в тилу сидять, дуже добре заробляють?
Ті що на нулі дуже швидко гинуть,особливо прості Васі-трактористи з сіл які оружия ніколи в житті не тримали та й психологічно зовсім не готові до такого
lexus112• 17 августа в 12:20
Ответ дляGirlSuper
Чому стогнуть вони щоб донатили бо біда біда
І вони ж купують машини з салону та квартири
😟 оце дааа
Донатить люди должны. А что, военные свои авто должны продать, чтобы экипировку нормальную купить?
Авокада• 17 августа в 12:34
Ответ дляVShpak
дякую за пораду. постараюсь знайти.
Авокада• 17 августа в 12:38
Ответ дляelenze66
там є свої витрати,
моєму сину нарахували 100тис -половину зразу забрали командири, іншу половину сказали тримати і не витрачати, бо треба буде якесь обладнання придбати.
що це за нарахування невідомо, може якісь підйомні.
Микса6• 17 августа в 13:40
Ответ дляАвокада
дякую за пораду. постараюсь знайти.
Попробуйте найти волонтеров с обоих сторон которые помогают в поиске военнопленных с обоих сторон. Я вроде ВКонтакте встречала россиянку которая взаимодействовала с украинкой. Обе волонтерки ищут пленных и погибших, каждая в своей стране, помогают родственником в розыске.
Авокада• 17 августа в 13:42
Ответ дляМикса6
да,постараюсь двигать дела дальше,потому что от оф-х властей толку мало.
спасибо за совет.