Птица секретарь• 17 августа 2025
Що далі?
Ось мені цікаво,якщо окуповані території залишається окупованими,наприклад підпишуть угоду..А що з людьми?Що буде з тими у кого там майно і домівки?Щось будуть вирішувати на законодавчому рівні?
З горіха зерня• 17 августа 2025
Ответ дляУказка
Та я не про паспорти. Маю на увазі компенсації на законодавчому рівні
А, ну я уже написала там недавно. 99.99%, что ничего не будет в плане компенсации. Я бы сказала 200% на самом деле.
Максимум кредит по программе єОселя. И то не всем.
Капризуля• 17 августа 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Да
Ого. Я и не знала. Очень много знакомых и коллег было, кто продавал имущество там
Да, я блондинка!• 17 августа 2025
Ответ дляЛовлю капці
Я надеюсь, Харьков и сумы не сдадут хоть?!
это вопрос времени. если сейчас сольют укрепрайон, пуйла никто и ничто не остановит. а у рыжего уже наверное стдят составляют договор распределения ресурсов
Забрызжу ядом• 17 августа 2025
Ответ дляУказка
Хай спочатку ця фантазерка забезпечить їм нормальне життя на підконтрольній, перед тим як цю лабуду писати
Согласна. После войны все будет решать экономика. И если на оккупированных территориях людям будет выгоднее жить экономически, они будут возвращаться туда.
Железобетон• 17 августа 2025
Ответ дляФісташкова кава
Люди, не ставайте фашистами для свого народу. Будь ласка
Вчора по моєму був допис жінки яка виїхала закордон з зони бойових дій
Так щирі українки які поки живуть в своїй теплій хаті сказали що їх не хвилюють проблеми виїзавших
Фісташкова кава• 17 августа 2025
В мене зруйноване житло в Донецьку ще з 2015 року. Чи когось це хвилює? Та ні разу. 800 грн допомоги було ото і все.
Да, я блондинка!• 17 августа 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Будут ехать туда и продавать или сдавать жильё
ну поедьте. многих знаете, кто шереметьево прошел?
Капризуля• 17 августа 2025
Ответ дляУказка
У нее нулевые шансы стать депутатом
Ищу Аленя• 17 августа 2025
Если бы я в такой ситуации оказалась и имела не хатку-мазанку, а коттедж или другое недешевое имущество, то конечно получила бы паспорт и продала его, ведь украинский они не отнимают.
Поддакиваю иногДА• 17 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Все в ваших руках. Становитесь депутатом ВР, создавайте законопроекты, может вас поддержат
спочатку тільки серіальчик забабахайте.. (провірено.)
Птица секретарь
• 17 августа 2025
Чому при ціх угодах про людей не кажуть,тільки Території...Повинні в першу чергу обговорювати що робити з людьми..Вони жили,будували,мріяли,і тут ти нікому не потрібен з однією торбою в руках...
Железобетон• 17 августа 2025
Ответ дляСадоводница
По хорошому мають дати якість сертифікати на житло
Але ж ..
Мене б як впо цілком влаштував кредит з мінімальними відсотками без цих первоначальних взносів і умов що житло має бути до двох років.
Ну немає грошей у впо робити ремонт в новобудові в платити кредит одночасно
Да, я блондинка!• 17 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
А ничего.
Я бы сделала следующее:
- лешение гражданства при проживании в оккупации
- запрет работать в бюджетных организация при наличии родственников в оккупации до 3 линии
Я бы сделала следующее:
лЕшение оно такое🤣🤣🤣🤣🤣
Ловлю капці• 17 августа 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Вряд-ли его сольют
Khmelnichanka• 17 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
А ничего.
Я бы сделала следующее:
Як добре, що у Вас нема таких повноважень.
Perfect_Day• 17 августа 2025
Ответ дляСумка з негодою
А ничего.
Я бы сделала следующее:
Удалено администрацией...
Ви питаєте що буде на законодавчому рівні вирішувати Україна? Ну є приклад Маріуполя, де людям наша влада відмовляє в оформленні інвалідності в наслідок бойових дій і тих, хто там загинув не рахують в жертви серед цивільного населення. А ще недавно був показовий скандал, коли тітка в цнапі в Житомирі сказала переселенці з окупованих територій їхати додому і там документи оформлювати
Не думаю що щось принципово зміниться
Ирина_Конор• 17 августа 2025
Ответ дляPerfect_Day
Удалено администрацией...
Люди не могут выехать? Трясутся за свои хатынки.
За мат жалоба.
Ответ дляСумка з негодою
А ничего.
Я бы сделала следующее:
Ну да, люстрацію для чиновників нам не треба було і зараз не треба. Інша справа родичі в окупації)
Khmelnichanka• 17 августа 2025
Ответ дляИрина_Конор
За мат жалоба.
Ви впевнені, що всі можуть виїхати?
Ирина_Конор• 17 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Начните с себя.
Весь персонал с родственникам в оккупации уволили одним днем
Perfect_Day• 17 августа 2025
Ответ дляИрина_Конор
За мат жалоба.
Ти несповна розуму і не розумієш цінності людського житла, батьківщини (в сенсі - місця, де жили предки), рідних могил, садочку, якого твій дід садив. Одна звивина і та між ногами, щоб попісяти.
Perfect_Day• 17 августа 2025
Ответ дляИрина_Конор
Начните с себя.
Хто? Де? В твоїй голові люстрацію тарганів провели?