Точная копия плова• 17 августа 2025

Макарска. Холодне море! Август, я з тебе в шоці

Блін, купу грошей на поїздку викинули. Приїхали, пасмцрно, вола холодна. З таким успіхом можна було в червні приїхати, зате ціни були дешевші. Високий сезон не гарантія гарної погоди. Не думала, що в серпні таке можливо....
Бавовнятий Пупс• 17 августа 2025
Отаке от фігове цього року літо( я на пляжі була тричі і два рази в басейні
Фея_3уровень• 17 августа 2025
Не расстраивайтесь заранее. Поедте на экскурсию сегодня, а завтра погода наладится и будете отдыхать на море. Хорошего отдыха
ДеньгиНеСдаю• 17 августа 2025
Ответ дляФея_3уровень
судячи з прогнозу погоди - наступні дні тільки холодніші
автор Точная копия плова • 17 августа 2025
Ответ дляФея_3уровень
Чесно, я в Макарській не перший раз , на всіх їхніх екскурсіях була. Цей раз так як вийшло їхати в августа а не вересні, то вийшло дорого. Тому планували тільки на пляжі бути. І тут таке...
Дверной_Проем• 17 августа 2025
А что это за курорт, где находится?
Фея_3уровень• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Я представляю ваше разочарование, но постарайтесь получить удовольствие и от этого отдыха. Потом это будет вспоминаться чаще чем отдых в хорошую погоду
Ромашкинная• 17 августа 2025
Автор, у нас +30 было от силы неделю
Поэтому для меня лето было всего неделю

Не смотря на то что здесь оно ещё месяц будет
Єдиний плюс, дитина знайшла компанію наших дітей і гарно собі тусують. А я хотіла кості погріти і теплій воді побути
Vita_Nikolaeva• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
а в июле там теплее было ?

вообще для гарантированно теплого моря другие места/страны выбирают - 100-процентной гарантии нет нигде но есть более высокие шансы
Ответ дляДверной_Проем
А что это за курорт, где находится?
Макарска
Ответ дляДверной_Проем
А что это за курорт, где находится?
Хорватія
Шальная коклетка• 17 августа 2025
Я думала що то тільки в Чорногорії може бути такий сюрпрайз.
Бабка_в_кедах• 17 августа 2025
В этом году как-то холодно, и смотрю похолодание идёт, ночь 10 градусов, понятно что вода холодная будет, это не отдых а зря потраченеы деньги.
Запасная спина• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
А где это?
Ответ дляVita_Nikolaeva
а в июле там теплее было ?

Ні було так само. Але ціни в два рази менші. Знайомі їздили, так вола була теж холодна. Але для червня якби прогнозовано. Август ціни космос і вода як в червні. Попандос...
Дверной_Проем• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Хорватія
А, так там адриатическое море, оно холодное.
ніколи такого не було• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Хорватія
Я не розумію чому під вашими дописами червоні морди .
Люди з вами усе ок ?
Ответ дляДверной_Проем
Минулого року була в вересні, вола була парне молокр
Vita_Nikolaeva• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
ну так получается в том месте где вы сейчас - никогда теплого моря не было

следующий раз выбирайте другую локацию если хотите теплое море
Щаслива Я• 17 августа 2025
Рік тому в такий же час буда така ж фігня , правда не Далмація а ближче до Задару. Це був наш третій раз в Хорватії і перший раз такий попадос, холодна вода в середині серпня. В морі купалось до 20 відчайдушних голів , і хмара людей в соснах на пляжі. Правда було сонячно і тепло. З того разу Хорватію я для себе закрила , хоч там і нереально природа але надоїли камені і ризик попасти з холодною водою.
Ответ дляніколи такого не було
Люди з вами усе ок ?
Не знаю чому червоні, мене більше фіолетові морди виводять. Дякую що їх не наліпили
Кукарикуууууу• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
А яка температура води?
Асталависта бэйби• 17 августа 2025
Автор, а шо бассейну немає?
Ответ дляVita_Nikolaeva

В Макарській якраз добре в серпні вересні ю в минулому році була в вересні. Вода теплюща
Ответ дляКукарикуууууу
А яка температура води?
Пише на сайті 24 градуси
Vita_Nikolaeva• 17 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
была может раньше - а сейчас нет

значит не всегда там тепло
учитывайте это на будущее
Ответ дляАсталависта бэйби
Автор, а шо бассейну немає?
Ні, я в апартаментах
Гостра на язик• 17 августа 2025
Поэтому я езжу на ионическое море
Всегда теплое летом
Ну и Макарска - курорт для пенсионеров
Скука скучная и дороговизна
Ответ дляVita_Nikolaeva
была может раньше - а сейчас нет

значит не всегда там тепло
учитывайте это на будущее
Я перший раз була минулого року , так сподобалося. Дитина теж в цьому році кричала, що тільки Макарска. Так полюбив це місце
Гадаю_По_шнуркам• 17 августа 2025
Ми в середині липня на низовку в Дубровнику попали. Ну, не те щоб взагалі капєц, але після 27° знов була геть холодна вода кілька днів. Я заходила в воду і трусилася) Якось не кайфово. Але таке буває, шо поробиш. Це літо взагалі якесь дивне. Минулося досить швидко, Але було сонячно.
Можу порадити спробувати інші пляжі. Бо бувають місця, де холодно завжди. Там або гірські річки, або ключі, хз. А кілька кілометрів відʼїдеш - і супер водичка.