ДваДваВісім• 17 августа 2025
Як вважаєте? Звідки в родинах тісні і добрі стосунки між братами сестрами…
їх сім’ями, між рідними і двоюрідними? Є декілька прикладів де родини підтримують стосунки, дружать, на свята разом, навіть ті що закордоном, прям всі гуртом один за одного. Є такі де так, до поки батьки живі, вони як звʼязуючи між своїми сестрами і братами та дітьми. А є як в мене. З дитинства в очі не бачила своїх тіток, дядю, двоюрідних братів сестер, а їх багато, а в них вже свої сім’ї, а могли б дружити і діти наші. Але батьки з обох сторін ініціативи не проявляли, якось всі жили своїм життям. Бабусі дідусі теж цим не переймалися.
Кумася• 17 августа 2025
Заслуга родителей. У меня пример, где младших любят больше и больше им прощали всегда, а на старших взвали обязанности по уходу за младшими, чисто няньками были. Рада, что я одна у родителей, хоть одной проблемой меньше.
7
3
автор
ДваДваВісім
• 17 августа 2025
Ответ дляСапай вазони
А ви прямо страждаєте без родичів?
Не те щоб страждаю. Я захоплююсь великими родинами
2
Сапай вазони• 17 августа 2025
Ответ дляДваДваВісім
Не те щоб страждаю. Я захоплююсь великими родинами
То ви просто не знаєте, як вони всі сваряться)
1
8
ДлинноНожка• 17 августа 2025
Воспитывались в благоприятной среде или, хотя бы, в одинаковых условиях, когда одного ребенка не выделяли.
Забобонний фрукт• 17 августа 2025
У мене є двоюрідні з татової сторони, то спілкуємося, бо дитинство проводили разом,на всі свята батьки збиралися з нами. З маминої сторони не спілкуюсь ні с ким. Із сестрою рідною ми близькі, чи будуть наші діти спілкуватися ще не знаю, різниця у віці велика
Кава з адреналіном• 17 августа 2025
Ну ми сімейні. Скажемо так, від самих людей залежить. Мені спілкування з родичами не дуже потрібні, тому не буду страждати якщо раз на рік будемо зустрічатись. Брат якраз любить родинні зв´язки, він підтримує спілкування з усіма рідним, двоюрідними і троюрідними братами, сестрами, тітками, дядьками, бабусями і дідусями. Так що особистий характер людини відіграє ключову роль
2
Швабристка• 17 августа 2025
Такі люди) В нас, що по лінії тата, що по маминій лінії спілкуються з далекими родичами. Тато в принципі не любить, щоб йому голову набивали навіть в телефонних розмовах, мама може дорікнути мені, що в мене немає особливого бажання спілкуватись, але за собою подібного не помічає. Брат в мене любить оці всі родинні посиденьки, цікаво йому хто як. А мені достатньо краєм вуха почути від когось, що там всі живі і здорові.
1
Сонячний день• 17 августа 2025
Ответ дляДваДваВісім
Не те щоб страждаю. Я захоплююсь великими родинами
Во всех больших семьях полно скелетов в шкафу
4
Не любовница• 17 августа 2025
У меня по папиной линии я никого из родственников не знаю, а по маминой именно такая семья как вы говорите. На самом деле тут будет много составляющих, в основном очень много зависит от родителей и от характера детей, моя бабушка была очень дружна со старшей сестрой, хотя сестра ее нянчила, они выросли в военные годы, было тяжело всем. Потом их дочки дружили и росли вместе. И я теперь дружу с троюродным получается братом, но он у меня вообще один и я его очень люблю.
Полонянка SexShop-а!• 17 августа 2025
У меня хорошие отношения с двоюродными братом и сестрой, некоторые думают, что мы родные, хотя разница в возрасте большая 7 и 9 лет. Но думаю, что кроме того, что мы росли вместе, мы ещё подходим друг другу энергетически))
Смайликівна• 17 августа 2025
Нас рідних братів/сестер багато,то рідко спілкуємось з двоюрідними..наші діти між собою теж дружать.
Твердая валюта• 17 августа 2025
Ответ дляСапай вазони
То ви просто не знаєте, як вони всі сваряться)
Мы не ссоримся 🤷🏻♀️
Заюшка_хозяюшка• 17 августа 2025
В мого колеги по роботі родина зі сторони всі скажуть, що 100 % дружні, але коли він розказує їхні щоденні рутини, та ну його, нема там справжньої ніякої дружби, разом тільки приїзджають до батьків на дні народження і картоплю збирати. Як племіннику двері в місті не відкривали сестри, коли йому не було де переночувати
60 метрів сметани• 17 августа 2025
Не спілкуюсь з братами, сестрами, лише на свята вітаємо, або зустрічаємось.
ЗабежАЛОЧКА• 17 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Воспитывались в благоприятной среде или, хотя бы, в одинаковых условиях, когда одного ребенка не выделяли.
Моя старшая сестра старше меня на 7 лет, я у мамы сидела на шее, сестра маме говорила что испортишь её, не балуй .
Я на сестру не злилась , мне всё лучшее всегда было как младшей, сейчас нам 41 и 48, никогда с ней не сорились, всю жизнь она меня тянет
Я на сестру не злилась , мне всё лучшее всегда было как младшей, сейчас нам 41 и 48, никогда с ней не сорились, всю жизнь она меня тянет
1
ЗабежАЛОЧКА• 17 августа 2025
Ответ дляНе любовница
У меня по папиной линии я никого из родственников не знаю, а по маминой именно такая семья как вы говорите. На самом деле тут будет много составляющих, в основном очень много зависит от родителей и от характера детей, моя бабушка была очень дружна со старшей сестрой, хотя сестра ее нянчила, они выросли в военные годы, было тяжело всем. Потом их дочки дружили и росли вместе. И я теперь дружу с троюродным получается братом, но он у меня вообще один и я его очень люблю.
Мы тоже по папиной линии ни с кем не общались, смотрю это у многих так
сладкий_ноябрь• 17 августа 2025
Це все залежить від сили родинних звʼязків.
Вони або є, або їх не має,
Вони або є, або їх не має,
Пузата Хата• 17 августа 2025
Все зависит только от родителей и их финансового благосостояния. Сколько в окружении примеров все как под копирку: если родители нищета, дети независимо от своего благосостояния чаще всего между собой не общаются и дружественных отношений там нет, особенно когда речь заходит за досмотром стариков. Если же родители всегда жили в достатке, детей не делили и не выделяли, то как правило и дети между собой дружны, готовы делиться успехом и помогать друг другу и родителям. А в остальном, в каждой отдельной семье свои скелеты и свои правила. Во взрослом возрасте сепарированные люди не нуждаются в постоянных контактах с родственниками.
2
СамавиховуюКота• 17 августа 2025
Это все до поры до времени. Мы тоже с сестрой были дружны, опорой и поддержкой друг другу. Но в один момент она так предала меня, что я ее послала накуй и вычеркнула из жизни. Родственники иногда вставляют такой ножище в спину, что ты и от чужих такого не ожидаешь
2
Марафетчица• 17 августа 2025
Мабуть від батьків іде. В мене у мами і її сестри добрі стосунки. В мене з двоюрідною сестрою теж, але святкувати і часто зустрічатись часу немає ні в мене ні в неї.
Контрольница• 17 августа 2025
Я росла в близьких стосунках з дворюрідними братами, з одним у нас взагалі різниця в пів року і ми практично росли разом, кожне літо проводили у бабусі з дідусем, часто лишалися там на вихідних, всі свята теж в дружному родинному колі, все вдома у бабусі та дідуся. А після їх смерті не стало приводів збиратися. Ми з цим двоюрідним братом-погодкою живемо в 2 кварталах один від одного, а бачилися останній раз на похоронах бабусі, в 2014 році. Якщо побачимося - то звичайно поспілкуємося по-родинному, але у кожного своє життя, а того що нас поєднувало - більше немає. Тому відповіді на ваше запитання немає, у нас була дружня родина, але в доросле життя ця дружба не перейшла.
А рідний братик з родиною взагалі на іншому кінці світа.
А рідний братик з родиною взагалі на іншому кінці світа.
1
ДлинноНожка• 17 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Моя старшая сестра старше меня на 7 лет, я у мамы сидела на шее, сестра маме говорила что испортишь её, не балуй .
Я на сестру не злилась , мне всё лучшее всегда было как младшей, сейчас нам 41 и 48, никогда с ней не сорились, всю жизнь она меня тянет
Я на сестру не злилась , мне всё лучшее всегда было как младшей, сейчас нам 41 и 48, никогда с ней не сорились, всю жизнь она меня тянет
Чего вам злиться, если все лучше была вам и вас всю жизнь тянут?
Крижана бурулька• 17 августа 2025
Семейная идиллия с множеством родственников это утопия
Лучше уже хорошо со всеми общаться на похоронах и свадьбах
Лучше уже хорошо со всеми общаться на похоронах и свадьбах
Голубец• 17 августа 2025
Моя мама дуже близька зі своїми сестрами. Не дивлячись на те, що їх батьків (бабусі з дідусем) вже немає 29 років, вони між собою спілкуються постійно. З середньою сестрою можуть і по декілька разів в день зідзвонюватися. До війни ще і їздили один до одного. З їх дітьми, моїми двоюрідними братами/сестрою я перестала спілкуватися після початку повномасштабної війни.
Тато мав 2 сестри, але не дуже проявляв бажання спілкуватися. Моя мама була ’зв´язковим’. По татовій лінії в мене залишилась 1 двоюрідна сестра, живе в іншому місці. Зв´язок підтримуємо, але, звісно, не кращі друзі.
З рідним братиком в мене були найкращі стосунки. Ми до останнього були близькі. Дружили сім´ями. Мінімум раз в тиждень зідзвон, раз в місяць - зустріч. Всі свята разом.
Вже третій місяць як його не стало. Поки діра... болюча
Тато мав 2 сестри, але не дуже проявляв бажання спілкуватися. Моя мама була ’зв´язковим’. По татовій лінії в мене залишилась 1 двоюрідна сестра, живе в іншому місці. Зв´язок підтримуємо, але, звісно, не кращі друзі.
З рідним братиком в мене були найкращі стосунки. Ми до останнього були близькі. Дружили сім´ями. Мінімум раз в тиждень зідзвон, раз в місяць - зустріч. Всі свята разом.
Вже третій місяць як його не стало. Поки діра... болюча
1
Мальовнича даль• 17 августа 2025
Дружат дети там где дружат взрослые, на праздники собираются, на море или речку, лес выезжают. Не обязательно родственники. Где родители с детьми разбирают их ссоры, разговаривают, обьясняют. Все от настроя.
Ананомчикус• 17 августа 2025
З братом чудові відносини, нас так виховали, в нас більше нікого немає, тож тримаємось купки.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу