Морожена_курка• 17 августа в 20:42
Бактеріальний вагіноз, які причини?
Постійний партнер і от після незахищеного контакту зʼявився бактеріальний вагіноз
Це може бути реакція на чужу мікрофлору чи причина в бактеріях які можуть бути в партнера? Хто з таким стикався, підкажіть який тут порядок дій? Перевірка для обох, чи лише для мене? Чи треба лікування партнеру. Ніколи не було раніше такого, тому трохи нервую, до лікаря лише через пару днів потраплю, хочеться знати чи в когось було подібне і як ви вирішили проблему 🥹
Кундалина• 17 августа в 20:50
Може бути, що приєдналась чужа мікрофлора, особливо, якщо агресивна, плюс у вас низький імунітет...
Що робити партнеру - хз, він може бути здоровим, але носієм іншої умовнопатогенної флори.
Вам - флуомізин вагінально, потім гінофлор вагінально
Пьяная вишня• 17 августа в 20:55
У меня такая же ерунда, при этом и партнёра давно нет.
Причин нет - я была очень осторожна, только муж много лет. А после развода - вот такие анализы
Меломанка Маланка• 17 августа в 21:05
Ответ дляПьяная вишня
вибратором балуетесь?
Кумедна• 17 августа в 21:17
Ответ дляПьяная вишня
У меня такое банально после бассейна
Пьяная вишня• 18 августа в 00:54
Ответ дляМеломанка Маланка
вибратором балуетесь?
Да, но он же мой и чистый
Кумедна• 18 августа в 06:01
Ответ дляПьяная вишня
Да, но он же мой и чистый
Попробуйте с презервативом
Меломанка Маланка• 18 августа в 06:58
Ответ дляПьяная вишня
Да, но он же мой и чистый
У меня тоже) но дисбактериоз точно возник от него, пока ничего не сувала туда,все было ок
Пьяная вишня• 18 августа в 08:33
Ответ дляМеломанка Маланка
Так у меня внешний )) точно не от него. И чего вы решили, что от вибратора?