Я вся ваша• 18 августа в 00:40
Ви живете на широку ногу?
Такі суми тут фігурують, 60-80-100к, ви реально на життя стільки щомісяця витрачаєте?!
Наче живемо в різних Українах.
Голубая фишка• 18 августа в 00:41
А з такими цінами, 60 тис це багато?
Особливо, якщо є діти і немає свого житла.
Некомильфо• 18 августа в 00:44
Нет, не на широкую, хотя родственники мужа, которые живут в селе, считали, что мы багатеи.
Love_Love_Love_• 18 августа в 00:44
Жити на широку ногу за 60 к
чи навіть за 100, особливо коли 4 в сімʼї
ФсеСама• 18 августа в 00:44
60+
Великі витрати покриває колишній.
Не шикую з дітьми, не голодні.
Великі витрати покриває колишній.
Не шикую з дітьми, не голодні.
ФсеСама• 18 августа в 00:50
Ответ длязаварний look
Нет, я не мульонерша
Доляровий мільярдер вже морд наставив, не погоджується
заварний look• 18 августа в 00:51
Ответ дляФсеСама
Хай ставит, мені плювати на неї с Говерли
сладкий_ноябрь• 18 августа в 00:53
80-100к, це якісь 2 т євро.
Як на мене, то це не широка нога, це гроші для закриття базових потреб родини.
тянитолкайка• 18 августа в 00:53
ну я думала, що ми ок живимо, поки не бачу у соц мережах як люди живуть, снідають і вечеряють бутерами з червоною ікрою, купують фірмовий парцеляновий посуд, по 2-3 машини у сім´ї (лексуси, порше, відпочинки) і це з 2-3 дітьми
брендові покупки у Цумі. То і мені здається що і на 200 тисяч так не розгонишся
як люди такі суми заробляють, не знаю, бо мені здавалось і здається що 150-200 то вже потолок
ФсеСама• 18 августа в 00:53
Автор, в якій сфері працюєте ви і ваш чоловік, що для вас 60 і 100 це на широку ногу?
Чому морди ліпите?
Дуже не хотілось, але приходиться витрачати від 50 до 100 тисяч кожного дня на лікування сестри в Добробуті, але це значно краще ніж помирати в КМКЛ5.
Життя коштує дорожче, вже 3-й тиждень пішов, як вона в реанімації і я дуже сподіваюсь на одужання. Але вже просто усі виснажені, що морально, що фізично, що тим паче матеріально…
тянитолкайка• 18 августа в 00:57
Ответ дляtereska
от
які там широкі ноги
коли справа заходить за здоров´я то ті гроші то копійкі і сльози виходить
і навіть 5 тисяч доларів не рятують, бо іноді такі суми потрібні...жах просто
які там широкі ноги
ФсеСама• 18 августа в 00:58
Ответ дляТріль підпільний
Здається ви не розумієте значення на широку ногу
Як і ті, хто пише про середній достаток
ТрамвайGirl• 18 августа в 00:58
Ответ дляLove_Love_Love_
А всі мають жити як ви?
Американцев не спрашивали!
Zima_Letto• 18 августа в 00:59
Ответ дляtereska
вона в аварію попала?
Вибачте — просто хотіла сказати що дуже співчуваю вашій сімʼї … 🙏🏻
тянитолкайка• 18 августа в 00:59
в нас ще знайомий, колись 12 років назад позичав 10.000 грн у свої 25 років, на сьогодні має шикарний будинок, лексус, квартиру у новопочерських липках, пару паркінгів і загалом живе у брендах і от на широку ногу, бо купує усе що хоче, а не на 100-150 тисяч, бо з ними н купиш ні будинок ні квартиру навіть за 10 років
Цирк на дроті• 18 августа в 00:59
Ответ длясладкий_ноябрь
80-100к, це якісь 2 т євро.
расскажите это пенсионеру.
сладкий_ноябрь• 18 августа в 01:00
Ответ дляЦирк на дроті
расскажите это пенсионеру.
У пенсіонера зазвичай є діти
Ответ длятянитолкайка
от
які там широкі ноги
5000, ні, нажаль вже більше 300 тисяч гривень, а динаміки немає, організм вже не витримує. І ти на перехресті сподівань/надій/безсилля/стресу. Вже усіх богів усіх галактик та небес просиш аби людина почала одужувати та встала на свої ноги.
ТрамвайGirl• 18 августа в 01:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Жити на широку ногу за 60 к
Интересно о чем вы думаете когда пишите ?
4 в семье из них 2 детей и остаются в лучшем случае 2 работающих которым нужно заработать 100тыс вы считаете это копейки.
Кам бек в Украину
ФсеСама• 18 августа в 01:01
Ответ дляЦирк на дроті
расскажите это пенсионеру.
Якому саме?
У якого діти і онуки?
тянитолкайка• 18 августа в 01:01
Ответ дляТрамвайGirl
Американцев не спрашивали!
ви мали на увазі ’сільських’ українців які загубились в америці і маскуються під своїх?)