Ядвига Юсьлегко• 18 августа 2025
Чоловіки. Где Яценюк Кличко (оба) и Тягнибок? Ладно, Порошенко в літах вже
Мірошніченки обидва де? Той що з регіонів (єдиний адекватний там був) та свободівець? Мені так цей мірошніченко зі свободи подобався, помню. Як чоловік. Та і взагалі подобаються мені рішучі чоловіки. Ви б змогли спілкуватися з такими? Питання цікавить - по перше, це де взагалі вони, чи воюють чи ні? А друге - симпатія як до чоловіків
ТихоЯ• 18 августа 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А де напомажена істота?
О вислів Юльки
Напевно жирує по світу.
Послушная• 18 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Тягнибока проплачивала россия, чтобы раздуть несуществующий языковой конфликт. Туда и уехал, наверное.
Ви що хвора? Він на фронті зараз. Це вас проплатили
Дівчина Гілмор• 18 августа 2025
Ответ дляКоко На Страже
Да он и раньше был, прям таки, не очень…
Тоже оттягивал на себя голоса определенного типа избирателей
И офис его с плакатами с балкона возле Верховной Рады)
То ж ми наче зовнішність обговорювали, я за нього не голосувала, і не збираюся
Послушная• 18 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Правый сектор тоже россия финансировала, чтобы показывать, что в Украине есть нацисты.
А, точно хвора))
Послушная• 18 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Нет, меня не привлекают колаборанты кремля.
Походу ще й матрьоха
Дівчина Гілмор• 18 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Ви плутаєте нацизм і націоналізм?
Коко На Страже• 18 августа 2025
Ответ дляТихоЯ
О вислів Юльки
Напевно жирує по світу.
А что ей? И с пу в свое время целовалась в десна и с Савченко
Послушная• 18 августа 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Вам говорят ’стрижено’, а вы - ’кошено’!
Специально отвечаете невпопад, чтоб тему разогнать?
Так, тема від кацапок
Живчик-счастливчик• 18 августа 2025
Дівчина Гілмор• 18 августа 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це Юлька про нього так казала
Красівий
Робот Вертер• 18 августа 2025
мабуть там же де і лисий (кошовий), фекалов та інша звєздота з друзів потужного гідранта-боневтіка, там же де потап, винник та яма
Коко На Страже• 18 августа 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це Юлька про нього так казала
Мой сосед , давным давно в одном доме жили)
Грибной_Дождик• 18 августа 2025
Вони вже нормально заробили і проживають своє найкраще життя. Як буде нагода, повернуться щоб знову заробляти.
Ядвига Юсьлегко
• 18 августа 2025
Ответ дляКарамелька
а що,95 вже не заходить?
Ні і раніше не було
Кривая спроса• 18 августа 2025
Яценюка бачила приблизно 2 тижні тому. Він вдома у себе в передмісті Києва
Ядвига Юсьлегко
• 18 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
Клас. А він одружений, цікаво?
Ядвига Юсьлегко
• 18 августа 2025
Дівчата. Мені ось що цікаво. Настільки публічні чоловіки. Чи дозволяють вони собі якісь знакомства з жінками? Чи такий ризик по репутації що ні-ні ?
Кривая спроса• 18 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Клас. А він одружений, цікаво?
Не знаю про це. З початку війни жодного разу не бачила ні його дружину Терезію, ні його доньок
Раніше Терезія майже кожного вечора з собакою прогулювалася і дівчата на скейтбордах каталися
Мамкиня доця• 18 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
Он в сша же
Ядвига Юсьлегко
• 18 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Безсмертный забухал
Капець. Шкода. Він в Україні?
Ядвига Юсьлегко
• 18 августа 2025
Дівчата. Ну правда, як гадаєте - чи знайомляться вони з жінками чи бережуть репутацію?