Бочка порохУ• 18 августа 2025

Хто планує свою відпустку у вересні закордон на море з дітьми?

Дівчата, куди краще поїхати, що і не за всі гроші миру та можна було гарно відпочити?
З нашого міста є прямий автобус до Болгарії та Чорногорії
Болгарію - все включено, але не дуже хочеться, Чорне море може бути вже холодним
Чорногорія - дорожче, і тільки сніданок та вечеря
Інші курорти - вже з інших міст
Дітям 13 та 15 років
Куди б Ви порадили поїхати чи плануєте поїхати самі?
Результат:
вже голосів: 69
27 (39.13%) Туреччина
13 (18.84%) Греція
12 (17.39%) Чорногорія
10 (14.49%) тиц
5 (7.25%) Інші варіанти
2 (2.9%) Болгарія
Попадалочка• 18 августа 2025
На Кіпр їдьте
Глаголиця• 18 августа 2025
Дозвольте питання не по темі: а як школа?
По темі: обрала б Чорногорію
У вересні була на Кріті і в Коста Дорада - море впринципі ще нормальне
Угадайс• 18 августа 2025
Я планую Кіпр чи Туреччина.
В Болгаріі чи Чорногорії можна вже облизня спіймати замість моря.
Попадалочка• 18 августа 2025
В вересні ми не їдемо, школа починається, та і було море влітку. На осінні канікули вже можливо
Дама-мадама• 18 августа 2025
Нет, мы в сентябре не едем
Летом были.
Но я очень люблю турцию в сентябре. Это лучшее время
Дама-мадама• 18 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
По темі: обрала б Чорногорію
А вы никогда в учебное время не ездите отдыхать?
Відморожена• 18 августа 2025
Були в минулому році в Іспанії у вересні, море холодне дуже, , я не купалась взагалі, лише менший син купався, одні пенсіонери навколо, не сподобалось
Більше у вересні не поїду
Угадайс• 18 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
По темі: обрала б Чорногорію
Багато хто на дистанційному навчається. Моя донька вже 8 років на індивідуальному, їдь куди хочеш, аби роботи щотижня здавав.
Дама-мадама• 18 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Мой ребенок не на дистанционке.
Мы зимой были 2 недели в Карпатах. Вернулись - школа все на том же месте)
Копирайторша• 18 августа 2025
Живу в Черногории, это лето достаточно прохладное, если сравнивать с прошлыми годами, море уже сейчас очень освежающее...на первые две недели сентября обещают дожди, тёплой воды не будет... Но очень красивая природа.
Білка в колесі• 18 августа 2025
Минулого року були у жовтні в Хорватії, повітря 22-24, вода 20-21, туристів майже немає, ідеально.
В цьому році їдемо у вересні.
Бринзолетта• 18 августа 2025
Ответ дляВідморожена
Більше у вересні не поїду
Були в минулому році в Іспанії у жовтні, море прекрасне, не кип´яток турецький, але дітей не витягнути, ввечері без кофт. Людей достатньо. В цьому теж у жовтні поїдемо
Шиворот Навыворот• 18 августа 2025
Ответ дляДама-мадама
А в чем смысл откладывать на сентябрь если есть три месяца лета? У детей начинается школа, море много где холодное. Я просто не понимаю. Ладно если на экскурсии куда-нибудь в Европу например, чтоб неходить там по жаре.
Глаголиця• 18 августа 2025
Ответ дляДама-мадама
Їжджу зимою на лижах і діти пропускають один тиждень. Раніше ще могла захопити 1-3 дні до/після канікул осінніх, весняних. В даній ситуації з добиранням до моря з Києва доведеться їхати днів на 11, у нас в школі таке точно не буде вітатися
Невловимий Джо• 18 августа 2025
Кипр
Дама-мадама• 18 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
Странно. Т е неделю пропусков без уважительной причины у вас в школе приветствуют, а 2 - уже нет?)
Дама-мадама• 18 августа 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Наверное в том, что у родителей может быть отпуск в другое время. Нет?
Угадайс• 18 августа 2025
Ответ дляДама-мадама
Та багато причин, насправді.
Людей на пляжах набагато менше. Всюди менше, власне.
Ціни нижчі.
Спеки немає, а вода тепла.
Влітку ми ходимо на море 8-12, 16-19, а у вересні-жовтні можна виспатись, прийти на море о 10, і спокійно собі до 18 тусувати, бо вже такого сонця нема.
А особисто я ще люблю на день народження бути на морі, чим не привід)))
Дама-мадама• 18 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Та багато причин, насправді.
Ціни нижчі.
Спеки немає, а вода тепла.
Для меня, например, и я об этом писала выше, Турция - это только сентябрь. В июне мне еще вода холодновата, июль - август - адская жара, а сентябрь - и море тёплое, и воздух приятный, а не баня...
Паратруперсупер• 18 августа 2025
Ответ дляБілка в колесі
В цьому році їдемо у вересні.
Я была в Хорватии вторая половина сентября, вода была 22 градуса и заходить было ужасно холодно, да и больше 10-15 минут не покупаешься. Вода 20 градусов это вообще ледник, идеально такое единицам.
Автор, Турция, анталийское побережье идеально, для детей центр Сиде
Білка в колесі• 18 августа 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Як може холодно, якщо на вулиці +24 і сонце.
Діти (підлітки) купались та пірнали.
Друзі які живіть в Хорватії, купаються до середини листопада.

П.С. зато який кайф, поспати до 10 і піти не поспішаючи на пляж, не жарко, не пече, просто насолоджуєшся ласкавим сонцем.
Глаголиця• 18 августа 2025
Ответ дляДама-мадама
І тиждень теж. Але вже як є
Дама-мадама• 18 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
І тиждень теж. Але вже як є
Так в чем тогда вопрос?
Сама собі лікар• 18 августа 2025
Я б розглядала Грецію
Сама собі лікар• 18 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
Наша вчителька в минулому році нам казала, що дозволяється пропуск уроків до 14 днів для оздоровлення, писали заяву на ім´я директора
Пасхальний тролік• 18 августа 2025
Никуда с детьми, с мужем летим. Дети все лето .
Пасхальний тролік• 18 августа 2025
Ответ дляПаратруперсупер
вы прикалываетесь ? 20 отличная вода
Звожу з розуму• 18 августа 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Во первых не так жарко как летом, во вторых реально купить билеты без ажиотажа, и самое главное нет толп людей с детьми. Уже много лет езжу на море или весной или осенью.
Звожу з розуму• 18 августа 2025
Куда найду что то подешевле с вылетом из Кишинева, но я так смотрю по ценам всё равно дешевле всего выходит Турция всё включено. Если бы могла ездить автобусами, поехала бы в Грецию.
Я не Тролль• 18 августа 2025
Іспанія й летіти з найближчого аеропорта