Стервочка• 03 августа в 10:22

Валенсія Іспанія на кінець серпня - їхати, чи краще в жовтні на канікулах?

В мене ділема
Хочемо поїхати з дітьми у Валенсію, там класний біопарк, океанаріум

Але дуже дорого якось( як варіант може в жовтні чисто на екскурсію? А зараз акцент на море?
Бо наче у Валенсії погані пляжі кажуть.. де там відпочивати на пляжі
Неновая почта• 03 августа в 10:39
Не серпні точно. Багато людей, все дорого. Краще в вересні
Кидстаффовна• 03 августа в 10:44
Пляжі дійсно кака, на океанаріум, місто наук, парк вам трьох днів вистачить,, ще й красу міста подивитися.
Але не все там прям вау, щоб останні гроші витрачати.
автор Стервочка • 03 августа в 10:45
Ответ дляКидстаффовна
Оце вам дуже вдячна за відгук!! Краще на Майорку полетіти?
Кидстаффовна• 03 августа в 10:45
Ми були у вересні і все рівно було жарко дуже, людей було багато теж.
Якщо діти малі, то їм буде цікаво парк Гулівер.
Кидстаффовна• 03 августа в 10:46
Ответ дляСтервочка
Не була на Майорці, але, якщо цікавить море, то однозначно краще.
Кидстаффовна• 03 августа в 10:49
Не рахую, а вважаю• 03 августа в 11:53
Ответ дляСтервочка
Так ось, де початок нової серії тем про Майорку!
Ви вже з Банідорму до Валенсії разом з нами ’доїхали’, п´ять тем про океанаріум відкрили, а тепер час на острови!