МаксХмара• 18 августа в 16:52

Як зрозуміти, що це вже депресія, а не просто апатія?

Ні сил, ні бажання щось робити.
Пустощі-веселощі• 18 августа в 16:53
Пройти наприклад тест, записатись до психіатра він визначить
Дама_из_рекламы• 18 августа в 16:54
По перше, цей стан має тривати більше 2-х тижнів
Ранковий базар• 18 августа в 16:59
Може втома? В мене теж нема сил і бажання щось робити. Була відпустка їздила на море з дитиною і думала краще б його в табір відправила а сама на дивані провалялася, краще б відпочила
Не зви чайна• 18 августа в 17:01
Сначала исключить проблемы со здоровьем, плохие показатели гемоглобина, щитовидки, витамина Д и так далее
Забагаловка• 18 августа в 17:05
Я бы рекомендовала проконсультироваться с врачом. Всегда лучше перебдеть.
Peppermint Winter• 18 августа в 17:05
При розмові з психіатром він побачить, чи то депресія, чи то апатія.
Миєтесь? Голову мили є бажання? Комунікувати з кимось важко? чи як завжди?
Помидорина• 18 августа в 17:11
Тест Бека пройдіть
Дама_из_рекламы• 18 августа в 17:12
Ответ дляPeppermint Winter
Не має такого діагностичного критерію депресії як не митися і не мити голову.
МамОмужа• 18 августа в 17:16
Мені не ставили. Поставили астеноневроз. Все набридло, спати не дають, сил нема помити голову і вийти в магазин.
Шкідлива молекула• 18 августа в 17:17
Ответ дляМамОмужа
У психіатра були чи в кого?
МамОмужа• 18 августа в 17:18
Ответ дляШкідлива молекула
У психіатра були чи в кого?
Так, у психіатра. Призначили гідазепам і міасер, на який навіть рецепту не дали, а без рецепту його продавати відмовилися, другий раз вже не піду.
Шкідлива молекула• 18 августа в 17:22
Ответ дляМамОмужа
Якийсь дивний психіатр, це ж рецептурні ліки, може вам і діагноз невірно поставили
МамОмужа• 18 августа в 17:24
Ответ дляШкідлива молекула
На гідазепам він сказав підете в таку і таку аптеку, покажете виписку і вам продадуть, це продали дійсно. У нас в місті як я зрозуміла довбуть лікарів за рецепти.
Zima_Letto• 18 августа в 17:25
Автор вы здесь?

На протяжении какого времени у вас это состояние?
ТАЗератти• 18 августа в 17:47
Ответ дляPeppermint Winter
А якщо це завжди важко?) комунікувати?)