Пез Году Неделя• 18 августа в 17:37
Дівчата з маленькими грудями, ви кидаєте свої фото чоловіку, хлопцю?
Наприклад коли на відстані. І коли по відео говорите, ви вдягаєте гарний бюст ітд?
Проня_Прокоповна• 18 августа в 19:12
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не то что бы позор, но это кринж скидывать нюд вообще, кому бы то ни было. Каждое фото будет слито на всеобщий обзор
Кем будет? Прям обязательно будет? Каждое? Почему?)
А у нас макарошки• 18 августа в 19:26
Ответ дляПез Году Неделя
Я просто думаю, якщо груди це не та частина тіла моя, щоб хизуватись, чи варто їх кидати, чи це позорисько і він буде сміятись ?
Краще вчися добре.
Кили и Манджаро• 19 августа в 07:32
Ответ дляМуркошечка
А якщо чоловік попросить
А якщо воно потрапить до третіх осіб?
Муркошечка• 19 августа в 12:49
Ответ дляКили и Манджаро
А якщо воно потрапить до третіх осіб?
Ви з тих, що заклеюють камеру ? Я не парюсь. Чоловіку, з яким тільки познайомилась, не відправляла б. Але чоловіку довіряю. Але довго не могла наважитися. Та таке життя